Posílám tip na krásnou dovolenou. Je to v Nízkých Tatrách, v lese, 3 m od chaty šumí krásný potůček, venku je super vymakané ohniště i s kotlíkem na guláš, chata má v patře 1 ložnici pro 4 osoby, 1 ložnici pro 3 osoby a dole by se mohly v klidu vyspat 2 osoby, v nouzi i 4. Vybavená kuchyň, koupelna se sprchovacím koutem a teplou vodou, samozřejmě WC, spižírna a v obývacím pokoji vnitřní krb, elektrické topení, televize a rádio, zkrátka vše, co potřebujete.
 

1 km odtud jsou potraviny a hospůdka, kde je dobré pivo a jídlo za levný peníz (např. smažený sýr s hranolkami a tatarkou + obloha -  60,-  Sk). 

Je to 9 km od Liptovského Mikuláše, kde je westernové městečko, kde budete mít pocit, že čekali všichni jen na vás. Program je výborný a aktéři divadla pod širým nebem jsou velice příjemní lidé, kteří vás strhnou svým přirozeným chováním. (Přišli jsme ráno v deset a odcházeli jsme ve 22:30 a ani minutu jsme se nenudili.) 

Hned vedle westernového městečka je krááááááááááásný aquapark.Tam jsou bazény pro všechny, a i když není venku 30 °C, není problém, jsou tam 4 bazény s vodou o teplotě 38 °C, i s tobogány pro děti, takže se nudit nebudete. 

V blízkém okolí je navíc spousta dalších možností, jak využít volný čas, pokud nechcete být v lese nebo u chatičky, a to např. jeskyně Demenovská a svobody, lanovka na Chopok, termiky Lešeňová, raftink a spousta dalších možností.  

Ale kdo by nechtěl jezdit a jen odpočívat, tak chatička v lese skýtá opravdu skvělou možnost relaxovat u šumícího potůčku. 

Vemte sebou dobrou společnost a odpočinete si!!!! 

                                   Zdraví Fabka

 


Milé Fabce posíláme za její článek v redakčním mailu dárek.

 

Dnešní téma dne je "Jak jsem se přemohla",

posílejte své příspěvky na e-mail:

redakce@zena-in.cz

První příspěvek získá deodoranty Fa!

A ani další nemusí zůstat bez dárku!

Reklama