Pro společnost Kimberly-Clark, která vyrábí dětské plenky Huggies, práce prodejem plenek nekončí. Maminkám tady rozumějí a vědí, že péče o miminko je velice náročná záležitost. Vědí, že maminky chtějí a potřebují znát spoustu věcí a že by bylo časově náročné, kdyby se po každé odpovědi na otázku musely pídit v médiích, knížkách nebo po doktorech.

Aby maminkám i tatínkům jejich úděl ulehčili, založili pro ně věrnostní program Huggies Club a s ním spojené webové stránky www.huggiesclub.cz. V uživatelsky náramně příjemném prostředí najdou maminky snad všechno, co je v tomto krásném období jejich života může zajímat.

Najdete zde rubriku „Péče o miminko“, ve které se dozvědí hodně věcí o miminkách. O tom, co miminka umí, co vnímají, jak je chránit před nemocemi, jak lze předejít problémům, jak řešit ty, které už nastaly, a spoustu, spoustu dalších informací. Huggies Club angažoval také pediatra, který zodpovídá veškeré otázky maminek, které do redakce stránek přijdou.

V Huggies Clubu nezapomínají ani na to, že být maminkou neznamená přestat být ženou, a tak zde najdete rubriku „Buďte fit“, kde se dočtete rady pro vaši krásu, zdraví a duševní pohodu.

V duševní pohodě byste ale nejspíš nebyla, kdybyste neměla zázemí, tedy „Fungující rodinu“, jak se jmenuje další rubrika.  Dočtete se, jak vytvořit kouzlo domova a vše, co potřebujete vědět proto, aby se vám to podařilo.

V rubrice „Volný čas“ najdete tipy na relaxaci, výlety a trávení volného času vůbec. Vše je šité na míru maminkám s miminky.

Rubrika  Užitečné seznamy“ vám nabídne rozličné druhy seznamů – seznam věcí do porodnice, seznam mateřských center, seznam serverů a agentur nabízejících práci, seznam věcí nutných pro péči o novorozeně – cokoliv potřebujete.

V neposlední řadě bychom měli zmínit mezi členkami klubu velmi oblíbenou rubriku „Poradna a diskutárna“, kde si maminky mezi sebou vyměňují zkušenosti, sdělují své názory  nebo hledají kamarádky na příjemné procházky s kočárkem.

 

Věrnostní program Huggies Club také přináší svým členkám zajímavé výhody.  Pokud se tedy stanete členkou, můžete dostávat pravidelné zásilky a dárečky. V zásilkách najdete Huggies magazín s dalšími informacemi z oblasti péče o malé děti a navíc vzorek plenek Huggies Freedom, který je vybraný pro věkovou kategorii vašeho dítěte. Pokud budete aktivní členkou Huggies Clubu  a začnete  sbírat symboly hrošíků umístěné na výrobcích Huggies Newborn a Huggies Freedom, získáte výhody, které poskytují partneři Huggies Clubu ve spolupráci se společností Kimberly Clark, s. r. o. V klubu si také  můžete objednat zdarma vzorek dalších výrobků na vyzkoušení.

 

Jako bonbónek si můžete počíst v Maminčině deníku, do kterého osobitým způsobem přispívá jedna svérázná maminka, a zaručeně se u něj pobavíte.

 

A jak se do klubu zaregistrovat? Především prostřednictvím internetových stránek www.huggiesclub.cz, bazénových center, gynekologů, porodních asistentek, kupónů na balení plenek Huggies Newborn a registračních kupónů na obchodech.

Reklama