Další snímek k zimní tématice jsme dostali od naší čtenářky, jejíž rodina se tento rok rozroste o dalšího člena rodiny. A protože je těhotná, mírná zima jí nevadí, nehrozí tak uklouznutí na chodníku nebo jiné nástrahy!

Děkujeme, Radko, že jste nám napsala a poslala fotografii. Myslíme si, že váš syn dárek od Ježíška do konce zimy určitě ještě využije.


Posílám svou fotku zimy, pokud se ta letošní vůbec zimou dá nazvat :-)

Mně osobně to letos nevadí, protože jsem těhotná, takže klidně pády do závějí  a klouzání po zamrzlých kalužích oželím. Jen mě letošní jarní počasí na zimě mrzí kvůli synovi, který dostal od Ježíška hrablo na sníh a vůbec ho nevyužil, a to chtěl tolik pomáhat při odklízení sněhu, snad se příští rok dočká a chuť do práce ho neopustí :)

vanoce

Radka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

Reklama