Po 35. roce vlasy potká proces stárnutí. Vlasy jsou křehčí a volají po odpovídající péči. Laboratoře Klorane, mistři v oblasti rostlinných aktivních látek, vybírají po celém světě nejvhodnější rostlinné druhy a z nich získávají nejbohatší složky pro krásu a zdraví vlasů.

Zodpovědný projekt

Klorane

V roce 2007 rozsáhlé požáry zdevastovaly řecký poloostrov Pelopones. Velká část olivovníků shořela, což pro místní pěstitele znamenalo ekonomickou a sociální katastrofu. Téměř okamžitě se pan Pierre Fabre rozhodl přijít jim na pomoc. Na jeho popud Institut Klorane, který má za cíl zkoumat a chránit rostlinné dědictví, vysázel ve Figalii, nejvíce poškozené vesnici, 10 000 olivovníků. Za pomoci místních autorit a vášnivého výrobce Timose Famelose tato mise přinesla plody, protože v roce 2014 vysázené olivovníky zplodily své první olivy.Klorane

Laboratoře Klorane se rozhodly jít ještě dále a zaměřily se na studium odrůdy oliv zvané Koroneiki. Objevily dosud neprobádaný zdroj, jejich vodu. Vodu, která má silné antioxidační vlastnosti, tedy silnou zbraň v boji proti stárnutí vlasů. Z tohoto pokladu se zrodila nová řada přípravků s esenciálním výtažkem z oliv, která navrací hustotu a vitalitu vlasům a chrání jejich mládí. Nové duo vlasové péče, které působí ve vzájemné synergii.

  • Šampon pro hustotu a vitalitu na mytí a přípravu na aplikaci péče.
  • Koncentrát bez oplachování, základ pro hustotu a vitalitu vlasů

O značce Klorane

Klorane, značka zavazující se k ochraně a valorizaci rostlinného dědictví již více než 50 let, čerpá svou inspiraci v přírodě. V době postupného vyčerpávání přírodních zdrojů planety musí Laboratoře Klorane orientovat svůj výběr na zdroje omezující dopad na naši planetu a přijímat opatření vedoucí k:

• Snížení spotřeby zdrojů energie

• Redukci emisí odpadu nebo CO2

• Zachování kvality a účinnosti produktu

Podíl Laboratoří Klorane na těchto 3 pilířích byl hodnocen společností ECOCERT, která ocenila angažovanost značky při uvedení nové řady Datlovník pouštní udělením známky excelence, tedy nejvyšším možným uznáním.

Laboratoře Klorane jsou tak první dermokosmetickou značkou oceněnou společností ECOCERT 26000.

Více o kosmetice Klorane najdete na webových stránkách www.klorane.cz.

Klorane

Reklama