Jindřiška se nám svěřila se zdravotními peripetiemi její dcery při dovolené na Zemplínské Šíravě

Krásný den,
tak ještě za dob totality,kdy se nesmělo jezdit na dovolenou k moři ,tak jsme několik let jezdili na Zemplínslou Šíravu.Naše děti byly malé,dcera měla čtyři roky a syn osm roků a jela s námi ještě jedna rodina a ty měli taky malé děti.
Jezdili jsme vždy na noc a děti mohli v klidu spát vzadu v autě.Počasí nám přálo a první tři dny proběhly v pohodě a bez problémů.Další den si děti navečer hrály u vody a dcera tam klopýtla o lavičku a  upadla a zlomila si ruku.Po zjištění situace,jsme se radši rozhodli zajet s ní do nemocnice do Michalovců.V nemocnici to bylo zdlouhavé,ale nakonec nás ošetřili,dceři dali ruku do sádry a jeli jsme pozdě večer do kempu.V noci měla horečku a zimnici a tak jsme se rozmýšleli,jestli nepojedeme domů a to jsme spali ve stanu.
Ráno,ale už dceři bylo lépe a po probuzení se mě hned ptala,kdy se zase půjdeme koupat,aby se naučila plavat.Nakonec jsme domů nejeli,dcera se sice koupat nemohla,ale u břehu si cákala nožky a měli jsme sebou dětský bazén a v něm si lebedila u stanu.
Sádru ji pak už sundali u nás doma a jezdila pouze na rehabilitace.Dneska si  z ty dovči už moc nepamatuje,ale my s manželem vzpomínáme dodnes a jsme rádi,že se nestalo nic horšího.
 
Zdravíme ŽENU-IN !!!!! Jindřiška

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji vám, Jindřiško, za příběh ze života i za pozdrav. Hlavní je, že jste si to užili.

Dnešní téma dne je úrazy a nemoci na dovolených

  • Pošlete nám fotku, jak jste trpěla…
  • Určitě máte hezkou historku, nebo zážitek z nemoci, nebo úrazu na dovolené…
  • Kam přijedete, dostanete průjem?
  • Chytá vás při cestování do neznáma migréna?
  • Trpíte zácpou a vydržíte to se stolicí zase zpět až domů?
  • Máte veselou historku z cestování s úrazem?
  • Zkazila vám nemoc dovolenou?
  • Díky úrazu na dovolené jste potkala prince na bílém koni?

Neduste to v sobě a podělte se s námi o své štěstí - neštěstí…

redakce@zena-in.cz

A co získá ta z vás, která mi pošle příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit? Průvodce, nebo mapu destinace, kterou si sama vybere.