Některé ženy je na ostatních obdivují, ale samy se k pořízení vlastní ještě neodhodlaly. Je na čase to změnit! Čepice totiž může skvěle oživit váš outfit a dodat mu šmrnc. Hodí se ke kabátům, k sukním i podzimním šatům.
 
Kloboukem můžete doplnit jak elegantní, tak i sportovnější outfit. Určitě nešlápnete vedle, když si ho vezmete k džínům, džínové bundě, svetru či mikině. Dobře ale bude vypadat i s elegantním kabátem, sáčkem či křivákem.

Baret se nejlépe hodí k elegantnímu oufitu s kozačkami, lodičkami, mokasínami či s elegantními polobotkami. U klobouků je důležité, aby vám dobře padly a držely na hlavě. Barety jsou trochu strašák. Možná si představujete, že budete v této pokrývce hlavy vypadat trochu jako Bolek Polívka v Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Není se čeho bát! Na trhu je opravdu velký výběr.

Kapitánka, leninka, masaryčka, námořnická nebo brigadýrka, tak se říká čapkám, které frčí už několikátým rokem. Pokud se necítíte v klobouku nebo baretu, najdete se v této slušivé pokrývce hlavy. Čepice s kšiltem si nemusíte bát vzít k elegantnějšímu i sportovnějšímu outfitu. Záleží, jak se zrovna cítíte. Určitě se hodí k teniskám, džínům, svetru a mikině, stejně jako k sukním, šatům, formálním kalhotám, košilím a kabátům. Finální dojem outfitu pak může díky dobře zvolené námořnické čepici získat třeba pěkný nádech Francie.

Praktickým doplňkem jsou také čelenky. Ochrání vaše uši a ještě s nimi můžete nadělat spoustu parády. Neformální oufit můžete doplnit sportovní čelenkou, zatímco elegantní nějakou pěknou zdobenou. Takovou pak můžete použít jako doplněk třeba k elegantnímu kabátu.Foto: Shutterstock

Reklama