Miluji klobouky a možná i vy, jen se trochu zdráháte je nosit. Pokud si myslíte si, že vám nesluší, hoďte už jednou provždy tyhle hloupé předsudky za hlavu! Mám pro vás jednu radu, jak se klobouk naučit nosit.

V první řadě musíte chtít. Neříkejte, že vás tyhle fotky alespoň trochu nenavnadily. Zajděte do kloboučnictví, vyberte si pár modýlků a zkoušejte. Berte to jako zábavu, ne povinnost! Vezměte s sebou nějakou dobrou kamarádku, která vám nebudete mazat med kolem úst, ale řekne vám upřímně svůj názor.

Netroufáte si zkoušet klobouk v obchodě pře cizími zraky? Nevadí, i tady se najde řešení. V současné době nabízí klobouky mnoho značek. Vyberte si nějaký, zalezte s ním do kabinky a vyzkoušejte si ho v klidu sama. Zkuste ho různě formovat, klopit,  směrovat, dokud nenajdete optimální variantu.

Vyšší ženy si mohou dovolit širší krempu, malým a drobným bude slušet menší klobouk, ale ani to není pravidlo. U menších žen by rozhodně krempa neměla být širší než ramena.

Pokud jste se rozhodla, že si klobouk koupíte, ale stále nemáte dost odvahy v něm vyrazit, nechte si ho až na dovolenou. V cizím prostředí získáte více sebedůvěry a klobouk se naučíte nosit sebevědomě.

Držím vám palce a těším se, že mi pošlete svou fotku v klobouku!

Zdroj foto: Gate a facebook Street style

Čtěte také:

 

Reklama