Jedno z toho by určitě nemělo chybět ve vaší letní výbavě. Tyto doplňky vás nejen ochrání před žhavým sluncem, ale dotvoří stylové váš letní outfit. Ať už jedete na dovolenou, podnikáte výlety do přírody, nebo se jen tak touláte městem

Jak jste v létě spokojená s kvalitou svých vlasů? Blondýnky jistě ocení jejich přirozené zesvětlení, ale já zrovna nadšená nejsem. Vyšisovaná barva, hrubá struktura a vysušení. To má na svědomí slunce a v kombinaci s koupáním. Pomůžou různé vlasové balzámy, ale ty zase vlasy zbytečně přetěžují. Mnohem jednodušší je nějaká pokrývka hlavy. Klobouk nebo šátek je ideální. Různé kšiltovky také nejsou špatné, ale většinou se v nich potí hlava. Docela zajímavou, i když ne zrovna ideální alternativou, je kšilt. Vlasy sice moc neochrání, ale poslouží alespoň jako clona před sluncem, když sportujeme. Je mladistvý a šik.

Já jsem si oblíbila šátky uvázané na piráta. V šátku vám není horko, nikde vám nepřekáží a přitom skvěle chrání vlasy. Můžete v něm pracovat na zahradě, plavat, a když ho budete mít sladěný s oblečením, udělá vám dobrou službu i jako módní doplněk.

Ale klobouky jsou klobouky. Mám jich několik, ale nosím je jen o dovolené u moře. Tam mám přece jenom větší odvahu k výstřednostem. Díky němu si připadám stále upravená, protože na nějakou složitou úpravu vlasů nemám náladu. A kdo by s sebou tahal ještě fén a žehličku? Většinou je nechám jen tak volně uschnout, narazím klobouk a jdu.

Čím si v létě chráníte vlasy vy, milé ženy-in? Vybrala byste si?

Foto: F&F a Charles Vögele

Čtěte také:

Na klobouk musíte mít sebevědomí

 

Reklama