KLM plánuje zahájit lety do této nové destinace již 29. října 2019, a to vždy v úterý, pátek, sobotu a neděli. Všechny lety budou fungovat mezi Amsterdam-Schiphol, San José a Guanacaste-Liberia. Cestující budou přepraveni letadlem Boeing 787-9 Dreamliner, který nabízí celkem 30 míst ve World Business Class, 45 míst v Economy Comfort a 219 míst v Economy Class.
5cb44732c465fobrazek.png

  • Let s číslem KL0717 / KL0719 odlétá z Amsterdamu-Schiphol v 11:35 a přilétá do San José (Kostarika) v 17:15 místního času. Odtud odlétá v 19:15 do Guanacaste Libérie, aby dorazil zpět do Amsterdamu v 20:10.
  • Po krátkém 65minutovém mezipřistání v San José let pokračuje pod stejným číslem přímo do Amsterdamu-Schiphol s odletem z Guanacaste Liberia v 21:15 místního času. Dorazit na Amsterdam-Schiphol by mělo letadlo v 13:20 místního času následujícího dne.

Cestující mohou vystoupit při mezipřistání v San José a odlétat z Libérie na stejnou letenku. Tato možnost vytváří ideální kombinaci pro všechny cestovatele, kteří chtějí objevovat krásnou přírodu Kostariky. Stejně tak cestující odlétající z Kostariky mohou zahájit či ukončit svou cestu v San José nebo Guanacaste v Libérii v obou směrech na stejné letence.

Guanacaste je druhým největším regionem Kostariky. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou a v kombinaci se San José se stává jedinečnou destinací pro dovolenou.

O Guanacaste

Guanacaste je region rozprostírající se na severozápadě Kostariky, na břehu Tichého oceánu. Leží přibližně 150 kilometrů od hlavního města San José. Region je známý pro své krásné pobřeží, s klidnými vodami, nedotčenými plážemi a malými ostrovy, které lemují celé pobřeží. Klima v Guanacaste je jedinečné. V regionu se v období od listopadu do dubna nevyskytují téměř žádné srážky, což z této oblasti činí oblíbenou prázdninovou destinaci. Také z hlediska přírody má region co nabídnout. Džungle kolem sopek tvoří nádhernou zelenou kulisu pro turisty a milovníky flóry i fauny. Hlavní město Guanacaste je Libérie s celkovým počtem 60 000 obyvatel. Moderní mezinárodní letiště Guanacaste Liberia se nachází necelých 15 km od nejbližší pláže.

O AIR FRANCE KLM

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

Air France - KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Více informací o KLM najdete zde.
5cb4472189fe6obrazek.png

Reklama