Letecká společnost KLM oslavuje maminky nejen na Den matek, ale snaží se všechny povzbudit k tomu, aby větu „Mám tě rád mami“ říkali častěji. Vyjádřením lásky ke své mamince prostřednictvím facebookových stránek KLM Czech Republic nejpozději do 5. června ten nejkreativnější soutěžící může vyhrát dvě zpáteční letenky do Amsterdamu.

Říkat maminkám nespočetněkrát za den, jak moc je máme rádi, nám jako dětem připadalo naprosto přirozené. S přibývajícím věkem tento zvyk naneštěstí zmizel. Společnost KLM by to prostřednictvím své nové kampaně ráda změnila. Jejím cílem je dodat lidem odvahu vyjadřovat city svým nejdražším častěji. KLM se snaží povzbudit cestovatele, aby nezapomínali na své maminky, dali jim o sobě vědět a zároveň jim řekli, jak moc je mají rádi.

máma

Pro účast v kampani je třeba navštívit Facebook KLM Czech Republic, napsat do komentáře jak moc máte svou maminku rádi a slíbit, že magickou větu „Mám tě rád/a mami“ budete od teď používat mnohem častěji. To vše pod hashtagem #Mámtěrádmami #Mámtěrádamami. Porota vybere nejkreativnější komentář, který bude odměněn dvěma zpátečními letenkami do Amsterdamu.

Soutěž o letenky bude uzavřena 5. Června a nedlouho po té bude vyhlášen šťastný vítěz. Doufejme, že na výlet do Amsterdamu vezme jako doprovod svou milovanou maminku.

Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

Reklama