Non-schengen Crown Lounge KLM se nachází mezi gaty E a F na Schiphol. Je okamžitě patrný osvětlenou skleněnou stěnou zdobenou asi pěti tisíci miniaturními legendárných Delftských domečků. Vstup do salónku najdou n na konci eskalátorů, kde je přivítají osobní asistenti, nebo mohou získat rychlý přístup do salónku naskenováním palubního lístku u samoobslužných strojů. Salonek nabízí skvělý výhled na přistávací dráhy, gaty a flotilu KLM v pozadí.

Dvojitá koruna - kapacita salónku KLM Crown Lounge se zdvojnásobila.

Salónek nyní pokrývá plochu 6 800 metrů čtverečních s asi tisícem míst k sezení. V Blue Bar and Restaurant existuje dalších dvě stě exkluzivních míst s placenými službami. Zákazníci zde mohou platit svými mílemi z programu Flying Blue. KLM non-Schengen Crown Lounge odráží image této letecké společnosti: pohodlí, zaměření na zákazníka a inovace. K osobním zážitkům přispívají nové služby, digitální podpora, jako je samoobslužný přístup, a asistenční služba personálu salonku. Online Průvodce salonkem nabízí návštěvníkům stálého digitálního asistenta, který jim pomůže najít, co potřebují, rezervovat služby, zkontrolovat podrobnosti letu nebo požádat o osobní asistenci od jednoho z osobních asistentů salonku.

Koncept

Salónek je rozdělen na  pět různých „nizozemských krajin“, aby vyhovoval různým přáním a potřebám zákazníků, ať už chtějí pracovat, relaxovat, jíst, pít nebo hledat zábavu.

V krajině Polder mohou zákazníci ideálně pracovat a relaxovat současně. Koberec, zdobený v různých odstínech zelené, připomíná nizozemskou pastvinu. A 110 m dlouhá LED světelná stěna simuluje nizozemské nebe. Osvětlení se přizpůsobí denní době a zahrnuje krásný západ slunce.

V rušné městské krajině City si zákazníci mohou užít „živé“ vaření, bar Heineken speciálně navržený společností Heineken a kavárnu s baristou. Nový koncept potravin a nápojů - charakterizovaný stylovými, vysoce kvalitními a čerstvými sezónními produkty - pochází od partnera KLM Vermaat. Snižování množství odpadu je důležitým pilířem pro obě společnosti při společném stravování.

Mořská krajina Sea nabízí vše, co zákazníci potřebují k dobití baterií během cesty. Tato oblast má dvacet bezplatných sprch, které si zákazníci mohou rezervovat předem v samoobslužných kioscích salonku. Luxusní spací kabiny nabízejí soukromí, klid a pohodlí - za poplatek - za použití Flying Blue mil nebo tři hodiny za 49,50 EUR. Je to ideální místo pro zavření očí a odpočinku během přestupu nebo dlouhé cesty. V budoucnu budou sprchy a spací kabiny vybaveny digitálními alokačními systémy používajícími QR kódy.

Pozoruhodná holandská horská zóna Dutch Mountain nabízí návštěvníkům celou řadu možností pro práci a zábavu, od TV místnosti po DJ stánek pro speciální akce. Věnuje pozornost nizozemskému designu a nabízí historické atributy z dědictví KLM.

Sky je exkluzivní a originální oblast ve druhém patře. Na výslovnou žádost zákazníků KLM nabízí špičkové prostředí Sky terasu s krásným výhledem na letiště Schiphol. Vynikající jídla a široký výběr nápojů si můžete vychutnat v Blue by KLM, restauraci a přilehlém baru za příplatek. Blue’s menu sestavuje Joris Bijdendijk z RIJKS®, restaurace Michelin označená hvězdičkou Rijksmuseum. Blue nabízí fantastický gastronomický zážitek, pečlivě zvažující individuální načasování a osobní potřeby.

Vstup

Vstup do salonku mají zajištěn:

  • Cestující v business třídě
  • Flying Blue Platinum a Gold členové plus jeden host (další hosté za zpoplatněné vstupné);
  • Členové SkyTeam Elite Plus plus jeden host.

KLM také chce, aby její zákazníci a zákazníci partnerských leteckých společností, kteří nemají automatický přístup do salonku, mohli využívat Crown Lounge. Mohou tak učinit zakoupením vstupného v aplikaci KLM, na KLM.com, v samoobslužných strojích na letišti nebo při vstupu do salonu - v závislosti na jejich cíli a kapacitě salonu.

KLM Non-Schengen Crown Lounge nabízí:

  • Sprchy, placené spací kabiny a kabiny virtuální reality;
  • Terasa s výhledem na přistávací dráhy;
  • Online Lounge Guide, samoobslužné kiosky a Personal Lounge Assistants na pomoc zákazníkům.

Salónek je otevřen denně od 04:45 do posledního odletu KLM. Další informace naleznete na adrese ZDE


 

Reklama