Zvažujete v nejbližší době vylepšení svého poprsí? Tak právě pro vás máme skvělou novinku. Nemusíte čekat až na podzimní období. Z letošního léta si odnesete více než jen vzpomínky na dovolenou. Nyní navíc mnohem výhodněji a s konzultací zdarma.

6475e02762e42obrazek.jpg

Blíží se nám doba, kdy každá začíná přemýšlet o tom, jak bude trávit následující letní měsíce. Máme pro vás ženy, které toužíte po nových prsou, skvělý tip. Odložte dovolenkové plány na později a využijte letní akci na plastiku prsou, kterou exkluzivně nabízí klinika Esthé pro své klientky přes letní období.

Léto není překážkou pro operaci, tento mýtus byl dávno vyvrácen. Plastika prsou přes letní měsíce nepřináší žádná větší rizika jako operace v jiném ročním období. Navíc během období prázdnin a dovolených bývá většina z nás méně pracovně vytížená, a proto může rekonvalescence po zákroku probíhat více v klidu.

Zvažujete si přes léto zvednout sebevědomí? Na klinice Esthé nabízí až do 31.7. bezplatnou a nezávaznou konzultaci se špičkovými chirurgy v oboru. ALE POZOR! Volná místa se rychle plní a počet termínů je limitován.

Během konzultace s vámi lékař probere vaši představu o výsledném efektu a doporučí pro vás to nejvhodnější řešení zákroku, aby byl výsledek naprosto přirozený a dle vašich představ.

6475e0491235ablobid0.jpg

Jelikož je každé tělo jedinečné a zákrok se provádí vždy klientce na míru, je osobní konzultace naprosto prioritní a nedílnou součástí každé případné operace. Mimo jiné také slouží pro ujasnění jakýchkoliv dotazů, které k zákroku máte.

Sleva až 15 000 Kč
Pokud bude bezplatná konzultace úspěšná, klinika Esthé vám v období od 17.7. do 31.8. navíc poskytne slevu až 15.000 Kč na plastiku prsou s implantáty.

Volné termíny se rychle plní, tak se neváhejte objednat na konzultaci na kliniku Esthé na tel čísle 222 868 811 nebo e-mailem esthe@esthe-plastika.cz. Více informací o akci naleznete také na stránkách kliniky Esthé.

Vše najdete přehledně na této stránce

6475db9daa06bobrazek.jpg