Máte nápady, jakými byste si své bydlení osvěžila? Sem s nimi! Se správným pomocníkem si totiž své představy budete moci snadno naplnit, a to během několika kliknutí.


Nechte se inspirovat

5cef9d1337c55obrazek.pngPřicházíte domů a máte pocit, že tak nějak zeje prázdnotou. Nedýchá na vás z jeho stěn ta pravá nálada, kterou byste chtěla cítit vždy, když se navrátíte. Chcete, aby byl hřejivý a přívětivý, a zároveň tichý a klidný, aby si člověk mohl mezi jeho zdmi příjemně odpočinout a nasát pozitivní energii. Potřebujete se obklopit věcmi, které máte ráda. Může to být umění a různé malby, může to být džungle plná zeleně visící přímo od stropu, nebo knižní království po knihovničkách rozmístěných třeba po celém bytě. Je to jen na vás. Zdokonalovat své bydlení můžete totiž snadno, rychle a bez nářadí.

Pattex One For All Click & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na plochu, kliknutím nanesete lepidlo, věc chvilku přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je hotovo. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

pattex.png

Reklama