Další příspěvek dorazil od čtanářsky s nickem enka1. Ta by klidně vyrazila na kafe například s kontroverzní Agátou Prachařovou:) Proč taky ne, s ní by se člověk nenudil:) Krásný den.


 

Jsem ostuda, která neumí cizí jazyk, takže kafčo se zahraniční celebritou odpadá. A když probírám naše, klidně bych pokecala s Agátou Prachařovou. Nechápu proč tolika lidem leží v žaludku. Když se bulvár dotkne některé z olíbených hvězd, zlobí se na něj, když se píše o A.P., mnozí berou bulvár jako písmo svaté.

Jedna z věcí, pro kterou je mi sympatická, je, že nehlásí do světa, jak jí mateřství obohatilo život a zcela přehodnotilo hodnoty. Prostě máma, jako každá z nás. Vzpomenu-li na dobu před 35ti lety, byla-li bych trochu známá a bulvár se činil jako dnes, asi by mě propíral úplně stejně ;.).

Ještě k autogramům - vlastním památník s podpisy hvězd z první poloviny 70tých let minulého století. Mnohé už nežijí (J, Grosmann, J. Pacák, Satinský, Bobek....), takže podpisy už nikdo nezíská. Všechny jsou z osobního setkání, žádné poštou přeposílaná fota. Klidně památník za nemalý peníz nějaké instituci prodám, aby po mém skonu neskončil v kontejneru, protože mým dětem, to skoro nic neříká.
 
enka1

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama