Naším tipem je hotel SUITE PRINCESS na ostrově Gran Canaria!

 

Poloha: hotel je situován v údolí Taurito, 60 km od letiště, cca 30 km západně od Playa del Inglés, přímo naproti hotelu Taurito Princess, 4 km od městečka Puerto de Mogán. Mimo hotel zde však nenajdete společenský život, a proto je toto místo vhodné pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi.

Vybavení objektu: komfortně vybavený a plně klimatizovaný hotel s mramorovou vstupní halou nabízí svým klientům celkem 304 pokojů (všechny mají výhled na moře), recepci, atriové výtahy, restaurace, bary, butiky, saunu a masáže, televizní místnost, malý obchod, dětský klub a animační sál, denní i noční zábavný program (živou hudbu, profesionální představení). V zahradě hotelu na sluneční terase se nachází velký v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou a oddělené dětské brouzdaliště se slunečníky i lehátky.

 

Pokoje: prostorné pokoje se samostatnou sedací soupravou, televizí se satelitním vysíláním, telefonem s možností internetového připojení, rádiem, klimatizací, trezorem, minibarem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, balkonem s výhledem na moře.

 

Sport: víceúčelové hřiště, stolní tenis, minigolf, tenisové kurty a squash jsou k dispozici v hotelu Taurito Princess.

 

Stravování: polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: nejbližší obchodní centra najdete ve 4 km vzdáleném přístavu  Puerto de Mogán anebo v letovisku Puerto Rico (cca 10 km) kam několikrát denně odjíždí hotelový autobus. Pár obchůdků je umístěných přímo v hotelu či u pláže.

Pláže: údolí Taurito nabízí svou vlastní pláž. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou, bary a terasami ke slunění, s lehátky a slunečníky. Vstupné za poplatek.

 

Hotel si můžete prohlédnout ZDE: www.princess-hotels.com  

 

Redakční tip: Určitě si zapůjčte auto a vyražte na výlet po ostrově! Krásným místem je romantický přístav Puberto Mogan, přístav Puerto Rico nebo pulzující centrum Maspalomas!  Písečné duny na pláži v Maspalomas jsou překrásné!

 

Více o cenách a rezervaci se dozvíte ZDE

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234  mobilní operátor 602313049  fax 224946391 nebo 224 948025. Otevřeno každý den v týdnu!

Reklama