O trendech na novou sezonu už tu řeč byla, ale protože je opakování matka moudrosti, tak si připomeňme, že mezi top věci patří výrazné barvy, puntíky, lila, zvířecí potisk nebo cyklistické šortky. Tím samozřejmě tento seznam nekončí, ale my jsme pro vás vybraly top oblečení, které jsou klíčové, módně hravé a opravdu in. A co víc, budou vás bavit!

Něco od moře
5c9a12471641dobrazek.png

Začneme doplňky. Tak schválně, už jste na někom letos viděly náramek, náhrdelník nebo třeba náušnice s mušlemi? Ano? My taky? Třeba hned na sobě. Takže pokud toužíte po něčem, co vás bude jedním pohledem přenášet na pláž, tak si takovou ozdobu určitě pořiďte.

Něco neonového
5c9a12c15d90cobrazek.png

Výrazné barvy frčí. Čím sytější, tím lepší. A k tomu všemu jsou velkým hitem i barvy neonové. Takové, co opravdu nikdo nepřehlédne. Ano, je to trochu úlet, ale pokud si pořídíte třeba jedovatě zelený top a obléknete ho jako spodní vrstvu pod černé šaty, o parádním stylingu nebude pochyb. Tak zahoďte zábrany.

Něco sportovního
5c9a133894a69obrazek.png

Módní návrháři se sportovních prvků na přehlídkových molech nebojí už nějakou tu sezonu. Letos ale kromě velkých tenisek – ugly shoes – frčí ještě jeden trend – bermudy. Anebo také cyklistické šortky (bez té vnitřní výstelky samozřejmě). A jak je nosit? Rozhodně ne na kolo! Naopak si je klidně vezměte na parádu do práce nebo na kafe s kamarádkami. Oblékněte k nim volné sako nebo bílou košili, tenisky, klidně i lodičky.

Něco batikovaného
5c9a150e01871obrazek.png

Novodobý hippies trend už tu také zazněl. O to víc jej berte vážně, protože je batika opravdu in! Pro méně odvážné doporučujeme volit třeba upnutý top a nosit ho ke kalhotovému kostýmku. Holky trendsetterky se klidně můžou odvázat a obléknout batikované šaty, vysoké kozačky a na hlavu nasadit klobouk.

Něco něžného
5c9a14840e80eobrazek.png

Bílá, béžová, krajka, transparentní materiály nebo třeba tyl. Jaro patří ženám, něžným duším a věčným romantičkám. Světlé barvy noste klidně od hlavy až po paty. Uberte také na líčení a nechte vyniknout přirozenost v kombinaci se zdravou pletí a lesklými vlasy.  

Také si přečtěte:

Reklama