V nové řadě NUTRIextra od Vichy pro suchou pokožku se snoubí přírodní látky a nejnovější technologie

Pokožka je odrazem našeho zdraví a krásy, přesto ze statistik vyplývá, že pravidelné tělové péči se věnuje pouhá třetina žen. Jeden z nejčastějších nedostatků bývá suchá pokožka. Tou dává tělo znamení, že je dehydratováno. V současné době tímto problémem trpí 84 % žen, přitom pokožce lze poskytnout dostatečnou výživu, aby nestrádala. S řešením přichází Vichy v podobě komfortní tělové péče NUTRIextra.

Laboratoře Vichy vyvinuly jedinečnou koncentraci výživných a hydratačních přísad. Krémy z nové řady NUTRIextra obsahují až 23% aktivních látek. Klíčovými látkami jsou makadamový olej a bambucké máslo. Makadamový olej zlepšující buněčnou soudržnost a vyhlazující pokožku společně s bambuckým máslem, které vyživuje, hydratuje a zvláčňuje, tvoří ideální kombinaci pro okamžitou pomoc při dehydrataci.

vichyTo však nejsou všechny aktivní látky, které napomáhají posílení pokožky. Například obsažený glycerin má schopnost vázat vodu v nejsvrchnější vrstvě pokožky a kyselina Lipohydroxy napomáhá odstranění odumřelých buněk. Pro zlepšení sjednocení a vyhlazení pokožky je zde obsažena látka Hepes, která zároveň podporuje olupování vrchní vrstvy kůže.

Novinka od Vichy je k dostání exkluzivně v lékárnách a nabízí se ve třech variantách: FLUID pro normální a suchou pokožku, KRÉM pro suchou a velmi suchou pokožku či SPRCHOVÝ GEL zamezující nepříjemnému pocitu pnutí kůže.

Použijete-li celou řadu NUTRIextra - sprchový gel, fluid i krém, dočkáte se výborných výsledků. Po jednom měsíci bude vaše pokožka bez známek suchosti (šupinatění a začervenání). Už po první aplikaci se látka vstřebá do kůže a účinky trvají celé dva dny, dokonce i po sprchování. Díky přírodní receptuře se nemusíte bát ani mastného filmu na povrchu pokožky. Látky se rychle vstřebají, následně po nanesení tedy nehrozí trable při oblékání.

I dehydratovanou pokožku tedy můžete přivést zpět ke kráse. Před zahájením hydratační kúry je však dobré si uvědomit, že suchou kůži způsobuje celá řada faktorů. Častými příčinami bývá nedodržování pitného režimu, nadměrné požívání alkoholu, kouření cigaret, nedostatečná ochrana před slunečním žářením a mrazem, nedostatek spánku a pobyt ve znečištěném prostředí. Při hydratační kúře je dobré se takovému chování vyhnout, nebo ho alespoň omezit.

Více informací najdete na www.nutriextra.cz .