Objev televizního X Factoru, nadějná zpěvačka Kamila Nývltová (19), má za sebou perných čtrnáct dnů. Poprvé stanula na divadelních prknech a doslova zazářila v muzikálu Kleopatra v pražském Divadle Broadway. V úterý (30. 9.) pak úspěšně složila maturitu na Střední škole oděvní, služeb a ekonomiky v Červeném Kostelci.

„Písemky jsem psala už na jaře, ale ústní a praktickou část jsem si odložila kvůli X Factoru na podzim. Moc času na učení jsem však neměla, musela jsem zvládnout i texty na Kleopatru, navíc jsem se stěhovala do Prahy, takže léto jsem si vůbec neužila," posteskla si Kamila, kterou velmi těší, že už má maturitu za sebou.

„Mohlo to být lepší, mám samé trojky. Maturovala jsem z češtiny, němčiny, ekonomie a technologie. Bohužel, vytáhla jsem si vůbec ty nejhorší otázky a byla jsem trochu nervózní. Z praxe jsem navíc měla zalícování kapsy pánského převlečníku, což není vůbec jednoduché," upřesnila Kamila. Zda vůbec někdy uplatní své odborné znalosti v praxi, zatím neví.

„Škola mě bavila, ale já chci být zpěvačkou," říká.

Nejen odborníci jí předpovídají velkou budoucnost. Kamila má dokonce už i svůj fanklub.

„Je fakt, že jsem dostala po X Factoru dost pěkných mailů. I teď mi lidi píší, tak doufám, že mě štěstí neopustí," řekla.

A pro ty, které zajímá něco z jejího soukromí, prozradila, že žádného přítele momentálně nemá, a ani ho nehledá.

„Kluci mě často zvou na rande, ale já vůbec nemám čas," prohlásila.

Půvabná Kleopatra se totiž rozhodla dál na sobě pracovat. Od letošního září se stala studentkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Když není v divadle, prý pilně studuje, nebo jede domů. Zábava a kluci, jak Kamila zdůraznila, prostě musí počkat.

Reklama