Kamila Nývltová, která nedávno získala titulní roli v muzikálu Kleopatra, teď neví, kde jí hlava stojí. Texty poslední egyptské panovnice se jí v hlavě míchají s daleko prozaičtějšími technologickými postupy při výrobě oděvů. Kamila totiž musí v září zvládnout nejen obnovenou premiéru Kleopatry, ale i odloženou maturitu na oděvní průmyslovce.

„Je to fakt náročné. Celé dny ležím v knihách, když nezkouším v divadle, tak se učím na maturitu střídavě s texty Kleopatry. Studovala jsem oděvní průmyslovku. Maturitu jsem si odložila na září kvůli mé účasti v X Factoru. Nepropadla jsem a doufám, že ji udělám. I když mám docela strach,“ řekla Korzu.

Byť s maturitou z oděvní branže, chce se Kamila v budoucnu naplno věnovat zpívání. Od září proto bude studovat zpěv na Janáčkově konzervatoři. Už se na to moc těší a vůbec prý nemá obavy, že jejím vyučujícím bude možná „kat Klezla", obávaný porotce ze soutěží Česko hledá SuperStar.

Když Kamilu před časem oslovil Michal David se zatím její životní šancí, byla prý pořádně překvapená. „Jeho písničky znám z diskoték, ale jeho jsem nikdy předtím neviděla. Přemlouvat mě, abych si zahrála v Kleopatře, ale dlouho nemusel. I rodiče byli pro a moc mě podporují. Jen ještě mít maturitu v kapse a jsem úplně šťastná,“ posteskla si Kamila.
Reklama