Blond klávesnice

Dostali jsme do redakce zajímavý tip na dárek. Pobavil nás, a tak jsme se rozhodli uveřejnit ho. Růžová USB klávesnice ale není určena jen a pouze pro blondýnky: „Je v zásadě jedno, jestli jste blond, bruneta, zrzka nebo máte ve vlasech modré proužky. Asi každá někdy máme blonďatou chvilku,“ tvrdí distributor klávesnice.

Co je na klávesnici „blonďaté“?

Mnoho kláves je nahrazeno anglickými výrazy, které odráží typické pocity uživatelek (nebo uživatelů) při jejich použití. Klávesa Backspace je tak označena Ooops! (volně přeloženo asi jako Jejky!), klávesa Enter se honosí nápisem Yes! I want it! (Ano! To chci!), najdete zde zkratky, často používané v SMS nebo na internetu - LOL (Loughing Out Loud, tedy zkratka používaná pro smích), ALI (nadšení - Absolutely Love It!) a další.

Blond klavesnice

Klávesnice i mluví!

Blond klavesniceDíky speciálnímu software, který si uživatelky mohou stáhnout zdarma, klávesnice také mluví „jako pravá blondýnka". Při stisknutí těch správných kláves uslyšíte rozverné: „Ooops!", zoufalé: „Help!", naléhavé: „Yes! I want it!" a další.

Klávesnice tedy komunikuje pouze anglicky, ale nezoufejte, jak říká distributor: „Nejde o žádnou náročnou konverzaci, kterou byste během chvilky nezvládla. Navíc do základní výbavy této krasavice patří také aršík s průhlednými nálepkami, které je možné nalepit na klávesy s českou diakritikou.“

  • V České republice a na Slovensku je možné si klávesnici pro blondýnky objednat na internetové adrese: www.klavesniceproblondyny.cz
  • Speciální předvánoční cena: 1 480 Kč (běžná cena 1 770 Kč)

Pořídíte si blond klávesnici? Líbí se vám podobné výstřelky, nebo vás spíš uráží?


Dnes (pátek 30. října ´09) nám posílejte vyfocenou pracovní plochu vašeho počítače a my vám řekneme, jací jste!Jak na to, se dozvíte zde: Redakcezenain@gmail.com - náš dnešní mail!
Nejkrásnější plochu odměníme malým dárkem!