Jak vybírat klasické dámské kabelky?

Před nákupem stojí za zvážení jak velká by kabelka měla být – zda má mít prostor pro dokumenty 14 a kolik místa má mít pro drobné předměty (kapsy, přihrádky). Popřemýšlejte kolik přihrádek Vám bude stačit, ale i to jakým způsobem ji chcete nosit. Při nákupu dámské kabelky věnujte pozornost tomu, zda má taška rukojeť pro přenášení v ruce, nebo dlouhý ramenní popruh s úpravou. Před nákupem také zvažte z jakého materiálu má být kabelka vyrobena. Ovlivní to nejen vzhled kabelky, ale i vlastnosti a to jak dlouho Vám kabelka vydrží. Mezi nejoblíbenější klasiku patří kožené kabelky.

Kabelka na notebook je ideální do práce

V práci trávím hodně času, je to místo, kde je obzvláště důležité to jak vypadáme. Obchodní jednání, služební cesty a dokonce i pouhé cestování do práce často vyžaduje, že potřebujeme převézt notebook. Kožená kabelka na notebook by měla být ve skříni každé moderní ženy. Proč kůže? Jedná se o extrémně odolný a elegantní materiál, který se perfektně hodí k jakémukoli oblečení a je jeho ozdobou. S ohledem na styl vašeho oblékání je nejlepší zvolit tašku v tlumeném odstínu, jako je černá, tmavě modrá, hnědá nebo bílá. Kožená taška na notebook v červené nebo vínové barvě bude výrazným doplňkem každého stylu. Taška na notebook bude pro nás užitečná díky speciální přihrádce pro bezpečnou přepravu zařízení.

Klasické dámské kabelky: prostorné tašky nebo středně velký model?

Ať už se jedná o práci, schůzku nebo cokoliv, kde nemusíte míst sebou notebook, stojí za to vybrat si také klasickou dámskou kabelku. A jak vybrat model, který hledáte? Záleží na tom, co všechno máte u sebe. - klíče, peněženku, kalendář, kosmetickou tašku, diář a další. Můžete vybrat si velkou, prostornou kabelku, jednoduchý shopper bag nebo středně velkou crossbody kabelku.

Klasické kabelky musí mít každá žena, alespoň jeden model. Pokud máte v práci přísný dress code, vyberte si tašku, která bude tato pravidla dodržovat. Černá brašna bude stylová a prostorná zároveň. Je ideální pro jakýkoli styling. Hodí se k tmavomodrým kalhotám a šedému saku. Klasické kabelky najdete v eshopu i kamenných prodejnách CCC. Široká nabídka, atraktivní ceny a velké množství zboží skladem vám nákupy výrazně usnadní. Vyberte si kabelku v CCC a ušetříte.

Černá klasika pro zvláštní okamžiky

Černé dámské kabelky jsou univerzální a nesmí chybět v žádném dámském šatníku. Hodí se pro každou příležitost, ale my se nyní zaměříme jen na ty výjimečné. Kterou kabelku si vybrat na romantickou večeři při svíčkách a jakou na svatbu nebo luxusní párty? Pokud nechcete experimentovat, důvěřujte černé klasice. Malá kabelka přes rameno je stylová a originální. Potřebujete větší velikosti? Vyberte si větší kabelku, která vypadá elegantně a je mimořádně prostorná. Uvítáte kabelku, kterou můžete nosit přes rameno, díky čemuž neomezuje pohyb a nezabírá vaše ruce, ideálně s nastavitelným popruhem.

Malé psaníčko na párty

Náš seznam klasických dámských kabelek by nemohl být kompletní bez malé kabelky ideální na večírky, svatby nebo večerní výlety. Může to být taška na řemínek, malá kabelka či tolik oblíbené psaníčko. Malá kabelka má pojmout pouze to nejdůležitější (například doklad totožnosti, peníze, telefon, rtěnku). Díky malým rozměrům a elegantnímu designu je malá kabelka dokonalým doplňkem různých outfitů. Nebojte se sáhnout i po metalických odstínech.

Reklama