64a43ced3be4dkabelka-carna.jpg

Najděte ten pravý styl přímo pro vás!
Na co vše myslíte, když vybíráte svou novou kabelku? Kam ji budete nosit? S čím ji budete kombinovat? K čemu z vašeho šatníku se bude hodit? A k čemu naopak vůbec? S kterými botami si asi bude rozumět? Díky zodpovězení těchto otázek bude vaše nová černá kabelka tou pravou, kterou jen těžko budete pouštět z ruky!

V první řadě si ujasněte, pro kterou příležitost kabelku hledáte. Potřebujete kvalitní společnici do práce, která unese váš notebook a zároveň ji nebude vadit, když do ní cestou z práce přidáte ještě malý nákup? Sáhněte po velkoformátové kabele z kvalitního materiálu, která vám se vším pomůže!

Nebo naopak potřebujete malou společnici jen na ty nejnutnější věci (rozumějte rtěnku a mobilní telefon), kterou budete mít stále po ruce? Do vašeho online košíku vložte psaníčko, cross body kabelku s trendy řetízkem nebo třeba trendy ledvinku!

Limitovat se ale nemusíte jen klasikou! Nesmírně in jsou teď oversize tašky s výraznými nápisy, díky kterým sdělíte světu třeba kam jdete, nebo v sofistikovanějším případě váš životní postoj. Tyto tašky jsou perfektní na větší nákupy, návštěvy fitcenter nebo třeba na koupaliště a pláž. Schováte do nich totiž neuvěřitelné množství věcí!

Jedna kabelka - mnoho možností
Černé kabelky se těší oblibě pro svou univerzálnost. Málokterý doplněk můžete tak směle kombinovat se sportovnějšími modely, stejně jako s těmi elegantními. Představte si například černou kabelku obdélníkového tvaru, se dvěma uchy k zavěšení na rameno. Jedna z vůbec nejklasičtějších variant! Dokonale ji zkombinujete s obyčejnými džíny, bílým tričkem a oblíbenými sneakers. Úplně jinak ale bude vypadat k romantickým šatům nebo třeba dámskému kostýmku. A jako doplněk všech těchto outfitů bude vypadat výborně!

V online obchodech CCC najdete nejen klasiku všech klasik, ale také velmi originální černé kabelky, které jako by vypadly rovnou z přehlídkových mol! Látkové minikabelky s velkými mašlemi, oversize tašky s nápisy nebo třeba velmi stylové úpletové tašky s oky. Široký výběr kabelek prakticky jistě zaručuje, že si neobjednáte jen jednu jedinou!

64a43d1a9b525kabelka-cerna1.jpg

Aby dlouho vydržela
Přebornicemi ve výdrži jsou samozřejmě kožené kabelky. Kůže je velmi odolná a její různé úpravy tuto vlastnost ještě prodlužují. O kožené kabelky pečujte pomocí speciálních přípravků, které jsou určené na konkrétní typ kůže. Platí také obecné pravidlo, že by neměly přijít do žádného velkého kontaktu s vodou. Pozor na to, voda by na vaší kabelce mohla nechat velmi nepěkné mapy!

U ostatních materiálů pak dbejte na to, aby byla kabelka vždy čistá. A to nejen na povrchu, ale také uvnitř! Pravidelně je čistěte v závistosti na materiálu, že kterého jsou vyrobené a po každém nošení je vyprázdněte a nechte je odpočinout! Tak vám budou dělat radost ještě dlouho po jejich koupi. 

Reklama