Také se zajímáte o kvalitní výrobky? Pak vás chceme informovat o značce, která provází naše kvalitní domácí produkty.

 

Národní značka kvality KLASA slouží spotřebitelům a odběratelům k lepší orientaci při identifikaci typických domácích produktů, prezentaci jejich kvality v porovnání s konkurenčními potravinami. V současnosti si jí všímá stále více spotřebitelů, kteří při nákupu potravin dávají přednost prvotřídním domácím výrobkům.

 

Péče o zákazníky však udělením značky zdaleka nekončí. Na internetové adrese www.eklasa.cz najdete nejen seznam oceněných produktů, ale také řadu zajímavostí, článků, postřehů a tipů, které se vám mohou hodit nejen v kuchyni.

 

Dozvíte se například, jak správně potraviny skladovat, aby neztratily svou hodnotu, nahlédnete do zákulisí známých potravinářských firem a seznámíte se s jejich plány do budoucna, nebo můžete položit otázku odborníkům na výživu, kteří vám rádi poradí. A samozřejmě, že www.eklasa.cz pravidelně přináší i netradiční recepty na přípravu pokrmů z potravin KLASA.

 

 

Zajímavá soutěž!!!!

 

Navštivte www.eklasa.cz a zúčastněte se soutěže! Stačí se zaregistrovat, odpovědět na soutěžní otázku "Co si myslíte o projektu KLASA?" a vyhrát bohatý dárkový koš z oceněných potravin.

 

Znáte tyto výrobky? Kupujete je??? Co si o nich myslíte??? Napište nám o tom pod článek!!!

Reklama