O čem se u nás v redakci nejvíc mluví, je vám asi jasné. Svatba Klárky Milošové (dnes už Wimmerové) je tématem číslo jedna. A samozřejmě, že nemohly chybět fotky a módní „drbárna“.

Začnu pochopitelně nevěstou. Dlouho před svatbou projížděla svatební stránky a hledala pro sebe vhodný model. Byla jsem strašně zvědavá, pro jaký typ šatů se nakonec rozhodla, ale tvářila se jak tajnosnubná kapradina a nic neprozradila. Jako kdybych byla snad já její ženich, před kterým musí šaty tajit do poslední chvíle. „Počkej si na fotky“, odmítla mě s potutelným úsměvem a mně nezbývalo, než čekat.

A tady jsou nejčerstvější fotky ze svatby.

klárka

Nevěstinka v bílém závoji působí křehce a cudně

svatba

Novomanželé a svědci

Nevěsta. Klárko, musím před tebou smeknout, protože jsi vybrala opravdu dobře. Určitě jsi to neměla jednoduché, ale podařilo se ti skvěle „zakamuflovat“drobné „nedostatky“ tvé postavy. Šaty s krajkovými aplikacemi umístěnými šikovně na diagonálu a dlouhá vlečka ti moc lichotí. Zvláště tleskám cudnému výstřihu, krajkovému bolerku a hladkému závoji přes obličej. Noblesní svatební kytice celek skvěle vyvažuje. Jsi opravdu krásná a zářivá nevěsta.

Ženich. I na obleku se dá leccos pokazit, ale to se netýká tvého manžela Jakuba. Oblek mu dobře padne a pěkně vypadá i bílá vázanka.

Svědek čtveřici poněkud kazí a vypadá trochu jak utržený ze řetězu. Ale abych mu nekřivdila, možná je to jen „poobřadní ležérnost“, kdy vystrčil košili a zastrčil vázanku. Mohl to sice ještě chvilku vydržet, ale co se dá dělat.

Svědkyně Linda dostane samostanou příležitost na dalším snímku.

Linda

Svědkyně Linda, naše bývalá kolegyně je moc fajn a bude z ní skvělá švagrová. V sukni jsme ji moc často nevídali a musím říct, že jí to moc sluší. Vsadila na elegantní černobílou kombinaci, a přitom zůstala věrná svému ležérnímu stylu.

detaily

Všimněte si promyšlených detailů.

rodina

Rodinný portrét svědčí o kultivovanosti všech zúčastněných. Na fotografiích níže si podrobněji prohlédneme maminky

maminka

Klárka s maminkou. Maminka má opravdu moc pěkný model. Šaty z vrapované metalorganzy doplněné krásně vypracovaným kabátkem zaslouží pochvalu. Co dodat? Klárka jen září a maminka je právem hrdá na svou krásnou dceru.

tchyně

Ženichova maminka je opravdu kočka a vypadá velmi mladistvě. Decentní šedý kostýmek prozářila lodičkami fuchsiové barvy, které skvěle ladí s kytkou A vázankou manžela (viz rodinné foto)

kamarádka

Klárčina nejlepší kamarádka je důkazem toho, že i těhotenské šaty můžou být šik.

kamrádky

Další Klárčiny kamarádky. Nikdy se asi nedocílí toho, aby byli všichni svatebčané v jednotném stylu, ale přesto se neodpustím malé „šťournutí“. Červené šaty jsou moc plesové, hnědovláska v puntíkatých šatek má nevhodné boty. Nejvíce to podle mého názoru sluší blondýnce.

křížovi

Radek Kříž se „svými“ Klárkami. Jakoby říkal: „Tak tohle všechno je moje“. Těšila jsem se, že uvidím Radka v „kvádru“, a on mě převezl. Nechal se vyfotit až po převlečení do pohodlného „civilu“. Klára Křížová byla zároveň hostem i fotografkou, takže tomu chytře přizpůsobila i své oblečení. „Malé černé“ s krátkým rukávkem jsou elegantní a přitom pohodlné. Růžový šátek je osvěžuje a „zcivilňuje“.

Tak to byl můj názor na oblečení některých svatebčanů a vy si udělejte svůj. Budu se na něj těšit v diskuzi.

Reklama