Pampers představuje aktuální novinku - zdokonalené plenky Pampers Active Baby-Dry. Díky 3 absorpčním kanálkům uvnitř plenky se miminka po ránu probouzejí stejně suchá jako večer, když jste je ukládali do postýlky. Poprosili jsme naší redakční maminku Kláru Wimmerovou, aby nám nové plenky s ročním chlapečkem Vincentem otestovala. Protože Klára je teď odbornice na všechno kolem malých dětí, moc ráda se do testování zapojí. Už se na ně těší, protože navíc plenky od této značky používá.

pampers

Klára Wimmerová: Ideální plenka pro vaše dítě existuje, jen ji musíte najít. (U nás doma vyhrávají Pampers)

Jak jsem během své nyní už 14měsíční mateřské dovolené zjistila, nikdo vám nedá ideální recept na nic. Každé dítě je jedinečné, a tak se musíte s většinou starostí utkat sama a vyjít z vlastních zkušeností.

Jestli to bude cesta dlouhá, nebo ještě delší, záleží také na tom, jak moc jste ochotná testovat nové věci nebo věřit různým informacím, které dostanete od kamarádek, přispěvatelek v internetových diskusích, testujících blogerek nebo jednoduše třeba z reklamy. Bohužel, názory a reference se dost často rozcházejí.

Než se můj syn narodil, měla jsem jasno v jedné věci: Nebudu a nechci používat látkové pleny, protože to považuji tak trochu - a ať mi všechny biomatky odpustí - za „návrat na stromy“. Nejsem žádná ultramoderní matka, ale výhody, které papírové plenky poskytují, jsou pro mě prostě rozhodující. Samozřejmě, pokud by syn měl problémy s pokožkou, určitě bych látkové pleny aspoň vyzkoušela, ale rozhodně by to nebyla moje první volba.

Klára Wimmerová se synem

Asi jako každá prvorodička jsem chtěla svému dítěti poskytnout hned po narození to nejlepší, co trh nabízí, proto jsem se poptala ve svém okolí, a jelikož jsem nenašla jedinou maminku, jejíž dítě by mělo problémy s plenkami Pampers, koupila jsem si do porodnice balík těch nejmenších plenek této značky z řady Premium Care. Syn byl zdravé miminko a s pokožkou problémy neměl, plenky mu vyhovovaly - a mně také, protože se nestalo ani jednou, že by protekly. :)

Po příchodu z porodnice přešlo pár týdnů a já jsem chtěla vyzkoušet i jiné možnosti, které trh s plenkami nabízí. Budu-li upřímná, našla jsem i jiné alternativy, které byly vyhovující, ale nejvíce jsem vždy byla spokojená se „zelenými pemprskami“, k těm jsem se vracela a jako jediné stoprocentně spolehlivé je dávám synovi na noc. Jejich spolehlivost prověřila i nedávná viróza spojená s průjmem, která syna postihla. Pampers mají dostatečně široké manžetky, které zachytí i téměř nemožné. :)

Testování novinek Pampers

Přestože jsme s plenami Pampers Active Baby-Dry velmi spokojeni, jsem o to více zvědavá, jaká další vylepšení se těmto plenkám dostalo, a těším se, až je syn vyzkouší. Čím je starší, tím je náročnější na „pocit sucha“, a já se pochopitelně budu radovat nejvíce z toho, až plenky potřebovat nebude... ale prozatím přivítám jakékoli zlepšení, které pomůže k jeho úsměvu a spokojenosti.

pampers

Náš článek: