Malinový sirup uvádí počátkem června na trh jablonecká společnost Kitl. Oblíbená značka domácích nápojů i tentokrát sází na kvalitu a šetrné zpracování všech surovin.

„Kitl Syrob Malinový vyrábíme, stejně jako ostatní naše výrobky, za studena. Zachová si díky tomu opravdu intenzivní chuť i vůni malin,“ vysvětluje jednatel společnosti Kitl Jan Vokurka.

Syrob

A dodává, že každých 100 ml sirupu obsahuje zhruba 102 ml malinové šťávy a dužniny. „V Kitlovi věříme v jednoduchost. Nepotřebujeme umělá barviva a vyhýbáme se zbytečné chemii. Rostoucí popularita našich syrobů ukazuje, že zákazníci tento přístup oceňují,“ říká Jan Vokurka.

Syrob

Kitl Syrob Malinový je k dispozici v eshopu firmy Kitl, dále v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách a také ve vybraných velkoobchodech. Nabízejí jej také některé restaurace a kavárny. Buď jako rozlévanou domácí limonádu nebo jako osvěžující koktejl. „Ten si ostatně mohou naši zákazníci dělat i doma. Seznam těch nejlepších receptů a tipů na přípravu najdou i přímo na etiketách našich výrobků,“ doporučuje Jan Vokurka.