Zdá se, že přísná několikatýdenní protialkoholní léčba v proslulém léčebném zařízení Cirque Lodge měla na divokou herečku Kirsten Dunstovou (26) jen pramalé účinky. Herečka byla totiž jen pět týdnů po propuštění viděna, jak se s velkou vášní a v nemalé míře opět oddává alkoholu.

 

Kirsten si dopřávala alkohol ostošet během své návštěvy New Yorku, kam dorazila s partou stejně veselých přátel. Jak americkému magazínu Star prozradil jeden z obsluhujících barmanů místního baru, kam partička v čele s rozjařenou herečkou dorazila, všichni se bavili za vydatné pomoci litrů alkoholu až do časných ranních hodin.

"Do našeho baru dorazili už v povznesené náladě a odcházeli odsud v šest ráno málem po čtyřech," uvedl pro magazín s tím, že především Kirsten poutala pozornost všech hostů, když opilá do němoty tancovala po stolech, skákala jako opice a sváděla muže na potkání.

"Chovala se jako smyslů zbavená. Je vidět, že jí pobyt v protialkoholním nic nedal," myslí si barman, který dodal, že herečka vůbec nezná svou míru.

Reklama