Za kvalitním nápojem stojí vždy kvalitní suroviny. Ne jinak je tomu i u cideru značky Kingswood, který je míchán z pečlivě vybíraných jablek a přizpůsobován chuťovým požadavkům českých spotřebitelů. Kategorii tohoto stále oblíbenějšího nápoje nyní rozšiřuje absolutní novinka Kingswood Dry. Dokonale osvěžující varianta s méně sladkým chuťovým profilem zaručeně upoutá pozornost i těch náročnějších z nás.

cider Kingswood Dry

Alkoholický jablečný nápoj cider Kingswood Dry se od klasické verze liší především méně sladkým chuťovým profilem, který působí jako skvělé osvěžení. Střídmější obsah cukru navíc dává lépe vyniknout aroma šťavnatého zeleného jablka doprovázeného vůní zralých a pečených jablek. Novinka se oproti klasickému Kingswood cideru vymezuje nejen chutí, ale také novým vzhledem. Etiketu zelené barvy poznáte na první pohled. Namísto dosavadních 4,5 % obsahuje varianta     Dry 5 % alkoholu. S novinkou cider Kingswood Dry máte zkrátka příležitost uspokojit své chuťové buňky do poslední kapky. Věřte, že nejlépe si ho užijete na ledu.

Cider Kingswood Dry v láhvi seženete v běžné síti prodejen od poloviny dubna 2015. Doporučená cena za láhev je 27,90 Kč.

cider Kingswood Dry

Reklama