image.pngFoto: Shutterstock

Tejpy nejsou jen pro sportovce nebo fyzioterapeuty, ale dají se použít i jako pomůcka při oblékání nebo například jako prevence před odřeninami od bot. Česká influencerka ukazuje, jak si můžete jednoduše zatejpovat prsa. Budou tak držet na místě a vytvoříte si tak i hezký dekolt. Je to skvělá vychytávka a poslouží vám obyčejný tejp, který koupíte v lékárně nebo drogerii. Zvolte opravdu pevný tejp ideálně pleťové barvy. Kdyby náhodou kousek vykoukl, splyne s vaší kůži a nebude na první pohled vidět.

Podívejte se na video a přesný návod:


Konečně si teď budete moct vzít šaty nebo top s odhalenými zády nebo velkým výstřihem a budete mít jistotu, že vše drží na svém místě klidně až do rána.

Pokud přemýšlíte, jak s tejpy následně dolů, máme několik tipů. Tejpy pořádně namočte, ideálně v teplé vodě ve vaně či při sprchování a pusťte se do práce. Pomůže, když si kůži přidržíte a pracujete postupně. Někdo radí tejpovací pásky pořádně promastit olejem, který naruší lepidlo a snáze uvolní tejp z kůže. Olej můžete použít jakýkoli z vaší domácnosti (slunečnicový, olivový, řepkový…).

Zdroj: autorka článku, Instagram @dominika.po,https://gemmedical.cz

Reklama