Milovníci překvapení, ale i čokoládových pochoutek Kinder mají opět důvod k radosti. Od září mohou na pultech obchodů začít sbírat jedinečnou limitovanou edici čokoládových vajíček Kinder Surprise, v nichž se ukrývá série celkem třinácti figurek animovaných hrdinů z populárních filmů „Hledá se Dory“ a nově natočeného dílu „Frozen 2“. Modrou rybku s přátelskou povahou nebo nebojácnou Annu a poťouchlého Olafa tak můžete najít i vy!

Letošní léto je plné žhavých novinek, které milovníkům animovaných příběhů přinášejí nová dobrodružství ze světa mořských potvůrek, ale i pokračování napínavých zápletek hrdinů ledového království Frozen 2. „Hledá se Dory“ je americký animovaný film z dílny studia Disney Pixar, který do českých kin připlaval letos v červnu.

Tvůrci navázali na 13 let starý oscarový snímek „Hledá se Nemo“ a přivedli na filmová plátna nová dobrodružství zapomnětlivé rybky Dory a jejích kamarádů Nema, Marlina a dalších známých hrdinů. „Frozen 2“ zase navazuje na první, Oscary oceněný díl Ledového království, který byl inspirován klasickou pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena. Příběhy roztomilých podmořských bytůstek, ale i ledová pohádka s klasickými motivy se u diváků staly okamžitě velmi populární, proto se společnost Ferrero rozhodla potěšit všechny nadšence kreslených filmů a s příchodem nových animovaných trháků si pro ně připravila speciální limitovanou edici.

Kinder

V čokoládových vajíčkách Kinder Surprise se proto ukrývá například rozpustilá zapomnětlivka Dory, její kamarádi Nemo a Hank nebo krásná Elsa, horal Kristoff i tolik oblíbený Olaf. S Kinder Surprise si tak nejenom vychutnáte mléčnou čokoládu Kinder, ale i okamžik překvapení, zda se právě ve vašem Kinder Surprise ukrývá vaše oblíbená postavička.

Vajíčka Kinder Surprise s limitovanou edicí „Hledá se Dory“ a „Frozen 2“ jsou na pultech obchodů k dostání od září 2016.

www.ferrero.cz

Reklama