Známé čokoládové vajíčko Kinder Překvapení připravilo pro děti v letošním roce opět novou speciální sérii hraček. Speciální série ručně malovaných figurek prožívá tentokrát příběh z doby dávno minulé. Po dlouhé době se ze spánku v ledovci probral kmen Chlapců z Paleolitu, tedy starší doby kamenné. Na novou sérii ve vajíčku Kinder Překvapení se děti mohou těšit už teď.

 

Kmen Chlapců z Paleolitu se nyní probudil k životu a vydává se poznávat náš svět. Cítí se tady jako doma, seznamují se s moderními technologiemi a na lov vyrážejí tentokrát do parku. Každá z deseti ručně malovaných figurek má v kmeni důležitou roli, tak, aby vše fungovalo.

 

Celý kmen vede zkušený a vážený Šéfík Otík. Jídlo pro kmen zajišťuje neohrožený a statečný Borec Lovec, kterému pomáhají Soňďák, se zrakem jako ostříž, a Kája Objevitel. Nesmíme však zapomenout na dámy. V kmeni žije Mamča s baby Bertíkem, který se velmi rychle zorientoval v naší době a vyzná se v moderní technice. Chlapci z  Paleolitu mají jedno společné. Všechny přitahuje sebejistá Slečinka Gábinka. Největší dojem se na ni snaží udělat Skejťák Fofřík a předvádí se na svém skateboardu. Kromě baby Bertíka se o moderní techniku zajímá také Technikus. Mezi lenochy kmene patří Robin Pohodář. Přináší ale všem dobrou náladu a ostatní ho proto mají rádi. Posledním členem kmene je Svalík Dobráček. Má největší svaly a zároveň nejcitlivější srdce ze všech chlapců.

 

„Tentokrát jsme se vrátili historií o pár tisíc let zpátky a připravili pro děti seznámení s dobou dávno minulou. Věřím, že figurky Chlapců z Paleolitu budou stejně zajímavé jako předchozí série a děti budou společně s nimi prožívat jejich nové příběhy,“ uvedla Marianna Boskovičová, manažerka značky Kinder Překvapení.

Příběh figurek Chlapci z Paleolitu dětem od 1. 2. 2004 představí také internetové stránky Kinder Překvapení www.kindersurprise.cz.

    
Reklama