5b4f356e6d7fcobrazek.png
Z kolekce: F&F

  • Asi nejčastějším způsobem nošení kimona je v kombinaci s běžnými oděvy, jako jsou džínové šortky či kalhoty. Právě tradičním, lehce fádním kouskům dodá pestrobarevné kimono potřebný trendy šmrnc.
  • Vůbec tím neoblíbenějším střihem je kimono v prodloužené délce, ideálně těsně pod kolena či ke kotníkům. Ženy je mají rády z jednoho prostého důvodu, zakryje problémové partie jako je větší zadeček, boky či stehna.
  • K rozevlátému kimonu si můžete obléknout úzké kalhoty, ale i ty široké. Právě tuto vzdušnou variantu ocení ženy, co preferují pohodlí.
  • Pokud zvolíte palácové kalhoty, pak sáhněte po kratším svršku. Nebojte se ukázat pupík. Tím podtrhnete své krásné ženské křivky. Jestli se ale na takový kousek necítíte, vsaďte na pohodlné tílko vzdušného materiálu.
  • Hodí se nejen k módním oděvům v džínovém provedení, ale i k plisovaným sukním či letním šatům.
  • Kimono si můžete obléknout i přes plavky a stylově se schovat před zraky ostatních.
  • Může si jej dovolit žena hubená a malá, ale i vysoká, co je o pár kilo hezčí. Kimono totiž sluší všem.

5b4f36c1ceb8cobrazek.pngZ kolekce: Zara

Praktickým kouskem jsou kimona kratších střihů a pevnějších materiálů. Ty si totiž můžete obléknout i mimo letní sezónu nebo tehdy, kdy teploty neatakují tropické třicítky. Jedná se univerzální kousek, tudíž jej můžete bez obav vzít na romantickou procházku městem, ale i v práci v něm zazáříte. V kombinaci s elegantně střiženou sukní či šaty vypadá lehce extravagantně, za to ale rafinovaně. Svou ženskost podtrhnete tak, že si k němu pořídíte výstřední klobouk se širokou krempou.

5b4f34c482527obrazek.pngZ kolekce: Mohito

Zakládáte si na svém sexy vzhledu. Pak pro vás se hodí kimono, které jednoduše proměníte ve smyslně provokativní šaty, které nenechají chladným žádného muže. Stačí si jen zavázat pásek, který je většinou součástí kimona, a máte hotovo. Jestli budete shánět zmíněný svršek, abyste jej využila jako šaty, vsaďte na satén a barevné motivy květin. Opomíjet nesmíme ani doplňky. Obuv společně s kabelkou by měla být ve výrazných odstínech, které se objevují na kimonu. Tak dáte celému outfitu pomyslnou trendy korunu.

5b4f48178aec0obrazek.pngZ kolekce: Reserved

Líbí se vám kimona?

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama