Kim-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Sama Kim se na původních propagačních fotkách objevit neměla. Oslovila na ně modelky Heidi Klum, Tyru Banks, Alessandru Ambrosio a Candice Swanepoel, které pózovaly bok po boku v rafinovaném prádle tělových barev. Ovšem dle svých vlastních slov nedokázala Kim odolat a k focení se připojila. „Skočila jsem jim do toho, bylo to až příliš ikonické,“ uvedla hvězda na svém Instagramu.

K uváděné kolekci se na Instagramu vyjádřila i jedna z hlavních tváří Tyra Banks. „Když mě Kim oslovila s tímto nápadem, hned mě to zaujalo. A tak jsem tam. Od té doby, co jsem odešla z modelingu, jsem spodní prádlo nepředváděla, ale je to jako jízda na kole. Nezapomíná se to. Pózy, které znám se vrací, ale jsou ještě divočejší,“ uvedla.

Pozadu nezůstala ani Heidi Klum, která na svém profilu napsala: „Je to už nějaký čas, co jsme byly všechny spolu a je to zvláštní se znovu setkat. Děkuji Kim, že jsi tohle dokázala.

Mezi další topmodelky, které pro SKIMS pracovaly, patří například také Kate Moss, jedna z nejznámějších modelek 90. let, představitelka směru, pro který se vžilo označení Heroin chic.

Značka SKIMS se od dob svého vzniku stala skutečným trhákem. V dubnu 2021 byla její hodnota oceněna na neuvěřitelných 1,6 miliardy dolarů. Ale nyní má podle Forbes společnost již cenu přibližně 3,2 miliardy dolarů.

Zdroj: Hola!, Instagram Kim Kardashian, Instagram Tyra Banks, Instagram Heidi Klum, Daily mail