seznam.jpg
Foto: Profimedia

Jistě jste zaznamenali pokračování Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál. Mnoho fanoušků seriál zkritizovalo nejen kvůli obsahu, ale i proto, že jim v obsazení chyběla postava Samanthy, věčné milovnice sexu, šatů a jehlových podpatků. Někteří se dokonce odmítli dívat.

Nyní je ale vše jinak. Třikrát hurá, Kim Catrall se nechala přemluvit a jako Samantha Jones se objeví v 2. řadě tolik očekávaného seriálu. Ve skutečnosti jde ale podle Variety o natočení pouze jednoho dialogu, který vznikl bez toho, aniž by se musela vidět s hvězdami seriálu, včetně Sarrah Jessicy Parker (Carrie Bradshaw) nebo tvůrce Michaela Patricka Kinga.

Nečekejte žádné velké spoilery, ale už se ví, že Samantha, která se přestěhovala do Londýna, bude telefonovat s Carrie. Nepůjde tedy zatím o nic velkého, ale co není, může být. Už teď je jasné, že alespoň na chvíli uvidíme ikonickou Samanthu na vysokých jehlách, a to si fanoušci z celého srdce přáli.

Ač půjde o kratičký čas, který stráví na obrazovce, britská herečka nenechala nic náhodě a chce být dokonalá jako vždy. Kostým pro ni vytvořila jedinečná kostymérka Patricia Field, pro kterou to také byla práce na krátkou chvíli, jelikož se na pokračování Sexu ve městě již nepodílí.

Jsme zvědavé, co bude v dialogu řečeno a jak Samantha vysvětlí odtrhnutí od tří nejslavnějších NewYorčanek.

Zdroj: Variety, Vogue, Buzzfeed

Reklama