Nakupujete v centru Prahy? Pak se nyní můžete podívat do nově otevřené prodejny Kika CITY v Bílé labuti. Společnost Kika Nábytek s.r.o. otevřela letos v září novou prodejnu v centru Prahy. Do obchodního domu Bílá labuť vstoupila pod značkou kika CITY, což je unikátní koncept zaměřený primárně na prodej bytových doplňků a dekorací.

Kika

Krásné věci na dosah ruky? Otevřením prodejny kika CITY v centru Prahy se stal nákup bytových dekorací, koberců, matrací, drobného nábytku a řady dalších bytových doplňků mnohem snadnější a dostupnější.

Kika

Funkcionalistický obchodní palác Bílá labuť získává otevřením prodejny kika CITY silného partnera, který může výrazným způsobem ovlivnit a podpořit další obchodní aktivity jedné z nejfrekventovanějších pražských ulic Na Poříčí.

Kika

Společnost Kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje 7 velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst.

Kika

Generální ředitel společnosti pan Jakub Střeštík dodává: „V otevírání prodejen kika CITY vidím nejenom ekonomický potenciál, ale také příležitost pro podporu vnímání značky kika jako skutečného partnera poskytující svým zákazníkům nápady a kompletní designové řešení pro vytvoření skutečného domova.“

Více o nabídce Kika najdete na www.kika.cz.

Hledáte zajímavé podzimní inspirace pro skutečný a útulný domov? Podívejte se na podzimní katalog Kika

 

Reklama