Dalo se to čekat. Nicole Kidmanová přiznala, že ani po téměř dvou letech, kdy se rozvedla s Tomem Cruisem, nemůže svého bývalého manžela vymazat.

"Oslavila" s ním dokonce svoje oscarové vítězství. Jen několik desítek minut poté, co jí akademie slavnostně darovala zlatou sošku za výkon ve filmu Hodiny, vytočila Cruiseovo číslo a o svou radost se s ním podělila. Telefonovala mu na Nový Zéland.

Minulé úterý poskytla časopisu People exkluzivní rozhovor. Mluvila v něm jak o svých citech k Tomu Cruisovi tak o tom, jak se snaží najít někoho, s kým by mohla vkročit do vážného vztahu. Otázka novinářů, proč po získání Oscara volala jako první právě svému bývalému manželovi, ji nezaskočila. "Nevidím v tom nic zvláštního. Byli jsme spolu dlouho a moje srdce ho bude pořád milovat. Bylo pro mě důležité říct tu novinku mému synovi Connorovi, ale za stejně důležité jsem považovala sdělit to i Tomovi," uvedla herečka.

S Cruisem žila celkem deset let. V roce 2001 manželství skončilo velmi hořkým rozvodem. Cruise si našel jinou, a to španělskou herečku Penelope Cruz. Nicole tvrdí, že i když ona i Cruise teď žijí zcela odlišné životy, mají k sobě stále velmi blízko. "Řekla jsem Tomovi už dávno, že tady vždycky pro něj budu. Bez přestávky. Po celý svůj život," řekla Kidmanová.

Čtyřiatřicetiletá herečka sama o sobě hovoří jako o "zcela nezadané". Dokonce zakázala bulvárním novinám, aby se "vrtali" v jejím románku s britským hercem Judem Lawem. Kidmanová s ním hraje v očekávaném snímku Studená skála. Mezi ní a Lawem je prý jen čisté přátelství a spekulace bulvárních plátků o "žhavé romanci" ji prý pobuřují. "Víte, on je úžasný a je to můj výborný přítel. Strávili jsme spolu sedm měsíců během natáčení a všichni si teď myslí, že jsme spolu určitě něco měli nebo dokonce máme. Tak to ale není," vysvětlila Nicole.

V závěrečné části rozhovoru původem australská herečka přiznala, že jí v životě něco chybí. Rozvodem s Cruisem prý přišla o velkou pasáž svého života. Bezpečně však ví, co by prohlubeň v duši mohlo vyplnit: "Potřebuji někoho, kdo při mě bude stát a pro koho bude můj život stejně důležitý, jako ten jeho." Podle svých slov si herečka ale pečlivě vybírá. "Nejsem člověk, který by s někým byl jen proto, aby nebyl sám. Čekám až přijde někdo, kdo změní můj život," dodala.

Reklama