KFC, expert na kuřecí speciality, představuje v rámci GRANDIÓZNÍHO MENU novinku Burrito a přináší zpět velmi oblíbený Maxi Twist. Nová nabídka zahrnuje kombinaci tří druhů tortill, salátu a menu s rýží, které jistě potěší všechny milovníky jedinečných chuťových zážitků.

twisty

Maxi Twisty se vracejí ve dvou příchutích – Barbecue a Toskania. Tortilly s masem Grander jsou skutečnou lahůdkou pro milovníky velkých porcí. Tato oblíbená specialita uspokojíi ty nejnáročnější hosty, protože obsahuje pouze kvalitní čerstvé suroviny. 

burito

Burrito je v menu absolutní novinkou a to hned ve 3 podobách. Klasické Burrito tvoří tortilla s rýží, která je ochucena koriandrem a limetkou, kuřecí kousky (Bites), salát Iceberg, omáčka Tomato & Habanero, omáčka Sour Cream & Jalapeňo a sýr čedar. Pro ty, kteří mají chuť spíše na něco lehčího, je připraven Salát Burrito v misce nebo Rýže Burrito v boxu.

kfc

V restauracích KFC po celé České republice je  GRANDIÓZNÍ MENU v nabídce od 1. března do 2. května 2016. Sendviče jsou k dispozici samostatně, v menu a v boxu, rýže a salát samostatně nebo v menu.

twist

Od 23. 2. do 5. 4. 2016 je navíc v KFC restauracích v nabídce úterní kyblík obsahující 6x strips, 4x Hot Wings a 2x porce kuřete za speciální cenu!

Reklama