Léto je totiž ideální dobou pro hubnutí. Ketonová dieta KetoMix vám ve vašem úsilí pomůže. Důležité je jen začít. Jak na to?

V létě aktivně
5efdeb27f2777obrazek.png

Nelekejte se, nebudeme vás nutit chodit do fitka, cvičit do úmoru nebo dělat stojky na hlavě. Pravdou ale je, že slunečné počasí přímo vybízí k většímu pohybu. Práce na zahradě, delší procházky se psem, plavání, hledání hub nebo sbírání borůvek – to je zcela přirozený pohyb, který vám pomůže dostat se zpátky do formy. Půl hodiny před fyzickou aktivitou, ať už to bude třeba sekání vašeho trávníku nebo mytí oken, doporučujeme vzít si tabletku KetoMix L-carnitin. Ten hraje důležitou roli v metabolismu tuků, zajišťuje jejich transport v rámci buňky a tak jsou tuky snadněji využity jako zdroj energie a tudíž rychleji odbourány.

Důležitá je voda!

Pokud chcete zhubnout, je potřeba denně vypít alespoň dva litry vody. V létě se toto množství samozřejmě násobí. Při dietě ale zapomeňte na slazené nápoje. Ideální je voda, třeba s mátou a citrónem nebo bezsacharidové KetoMix nápoje.
5efdeb48a5d69obrazek.png

Léto a alkohol
5efdeb5602ac7obrazek.png

Alkohol k létu patří. Nechceme vám ho zakazovat úplně – ale jak se říká, všeho s mírou. Vyhněte se tvrdému alkoholu. Pokud už si něco chcete dát, dejte si raději víno. Ať už ve formě vychlazeného vinného střiku nebo skleničky u grilování s přáteli. Na trhu dnes existují i nízkosacharidové varianty. Vyzkoušejte třeba vynikající archivní KetoMix vína. U alkoholu si ale dejte pozor ještě na jednu věc. Je všeobecně známo, že zvyšuje chuť na jídlo. Takže mějte po ruce vždy nakrájenou zeleninu, abyste „omylem“ nesáhli po něčem, co by vás z diety vyhodilo.

Ketonová dieta opravdu funguje

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, chcete se svými nadbytečnými kily zatočit jednou pro vždy a třeba už v půlce července obléknout plaky o jednu až dvě konfekční velikosti menší, vsaďte na KetoMix dietu, kterou nyní koupíte s 20% slevou. KetoMix dieta má, stejně jako všechny ostatní diety, svá pravidla. Ale na rozdíl od jiných redukčních programů při ní nehladovíte a není ani nutné, abyste cvičili. Její princip je jednoduchý.  Pokud ze svého jídelníčku vyřadíte sacharidy, tělo místo nich začne zcela automaticky využívat ketony. Látky, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Nemusíte se tedy bát ztráty energie. Tělo si jí bude vytvářet jinak a vy budete pohodlně a rychle hubnout.
5efdeb719279dobrazek.png

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete

KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. A jejich výběr je opravdu široký – od koktejlů, polévek, palačinek, kaší nebo tyčinek přes palačinky, pudink, těstoviny, nachos a chipsy až k pečivu, sušenému masu, nízkosacharidovým čokoládám nebo konjakovým nudlím. K ruce navíc budete mít po celou dobu vašeho hubnutí výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Jídla na celou dobu diety nakoupíte na www.ketomix.cz pohodlně z domova a dorazí až k vám domů. Nebudete hladovět – právě naopak. S KetoMixem budete jíst 5x denně a všechna jídla budete mít připravená do pár minut.
5efdeb082588fobrazek.png

Reklama