„Proteinový koktejl je podle našich výzkumů dnes už běžnou součástí jídelníčku. Chcete-li s proteinovými koktejly hubnout, je potřeba hlídat si jejich složení. Většina obsahuje vysoké množství sacharidů, z nichž velkou část tvoří cukry. KetoMix koktejly jsou naopak nízkosacharidové. A díky vylepšené receptuře teď můžeme jejich řadu rozšířit o novou generaci, která má oproti té stávající o polovinu méně sacharidů i cukrů. Na chuti to ale nepoznáte, ta je naopak sametovější. A nejen to, inovovaný koktejl obsahuje i více vlákniny a bílkovin,“ říká Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix.

632063d2462aeobrazek.png

Proteinový koktejl nové generace je obohacen o tělu prospěšné ovesné beta glukany. Ty přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu a regulují hladinu krevního cukru. Jsou i skvělým prebiotikem. Mají protizánětlivý a antioxidační efekt. Protože se jedná o rozpustnou vlákninu, napomáhají také k delšímu pocitu plného žaludku, což je velkou výhodou právě při dietě. Koktejl nové generace má sametovou chuť a díky inovovanému složení se snadno rozpouští ve vodě. V nové receptuře se podařilo snížit množství sacharidů o polovinu, na 3,3 g na porci, a výrazně zredukovat i množství cukru o 1,7 g na porci. Naopak, navýšil se podíl vlákniny a bílkovin.

Proteinový koktejl KetoMix je významným zdrojem kvalitního sójového a syrovátkového proteinu, který bezpečně chrání svalovou hmotu a zabrání její ztrátě během diety. Doplní tělu v průběhu redukčního stravování nejen potřebné bílkoviny, vitamíny, minerální látky, ale i důležitou vlákninu. Stává tak se dokonalou nízkosacharidovou a bezlepkovou* potravinou pro redukční jídelníček.

6320638c6fd6bobrazek.png

Příprava je, stejně jako u všech ostatních koktejlů KetoMix, velmi jednoduchá. Stačí směs smíchat v šejkru s vodou a za pár vteřin je koktejl hotový. Dochutit jej lze jednou z 11 nabízených příchutí – čokoláda, vanilka, jahoda, banán, káva, ananas, borůvka, karamel, lesní směs, kokos a pistácie. Intenzitu příchuti je možné upravit podle vlastních preferencí.

*může obsahovat stopy lepku pod 5 mg v jedné porci

Reklama