5b76cde61d3aaobrazek.jpg

Kristina, editorka

S proteinovými dietami mám své zkušenosti a jsem ráda, že jdou kupředu co se chutí týče. Před pár lety byl výběr pouze s pár produktů a nyní je to tak velký výběr, že bych nevěděla, co vše si objednat. V redakci jsem ochutnala proteinové chipsy s příchutí zakysané smetany a cibule a jsou naprosto výtečné - to si dokážu představit, že vám hodně zpříjemní dietování. Rajčatová polévka má oproti těm, které jsem dosud ochutnala, i nudle, což z ní činí mnohem hutnější polévku, která skvěle zasytí. Výborné jsou i proteinové těstoviny, které jsem si připravila se zeleninou. Oceňuji velký výběr proteinových smoothie, které si může člověk pořídit samostatně i když na dietě není a využít je na cesty, kdy nestíhá a šejkr s sebou není taková zátěž navíc. Dokážu si představit, že se na pár týdnů k této dietě zase naplno vrátím a nebo občas zařadím některé jejich produkty do jídelníčku, když nebudu stíhat zajít na normální jídlo.

5b76cddba486fobrazek.jpg

5b76ce1f5d23dobrazek.jpg

Klára Křížová, obchodní ředitelka

Mám zkušenosti s proteinovými dietami, vím, že dobře fungují. Moc se mi líbí nápad zařadit do normálního jídelníčku proteinové produkty a udržet si tak váhu, kterou chci.

Z ochutnaných produktů Ketodiet mne úplně nadchla rajská polévka. Chutná skvěle a zasytí, obsahuje i drobné nudle. Není to jídlo, do kterého se musíte nutit, protože chcete jíst speciální produkty s proteiny, ale jídlo, na kterém si pochutnáte. Varianty smoothie a chipsy  - je to povedené a chutné.

5b76cdf539b87obrazek.jpg