Květa ukončila své hubnutí před Vánoci a Gábina nyní. 

A jak je na tom Gábina? Takto začínala:

Musela jsem Gábinu vyzpovídat, naše setkání, které proběhlo minulý týden v Praze mi udělalo velkou radost!

Jak se cítíte po ukončení projektu? Stálo to za to? Jaké změny u vás proběhly?
Cítím se skvěle. Celý projekt stál za to a jsem velice vděčná, že jsem byla vybrána, protože jsem zkusila, jaké to je hubnout v týmu-za velké podpory mých hubnoucích parťaček, tak výživové poradkyně KetoDiet Martiny Dvořákové. Kdykoliv vás přepadne myšlenka, že byste vše vzdala, máte v záloze záchranné lano. Doporučuji všem vrhnout se do hubnutí ideálně ještě s někým. Vzájemná podpora hraje důležitou roli. Nejen sdílení pocitů, zdarů, nezdarů, ale i tipy na vaření apod. Je to skvělý hnací motor.
keto1.jpg

Kolik jste celkem zhubla?
24 kg za 18 týdnů, což je cca za 4,5 měsíce. Nutno podotknout, že jsem nezhubla pouze na kg, ale také na objemu (cm). Podívejte se, jakých výsledků jsem s proteinovou dietou dosáhla:

počáteční měření    závěrečné měření
18. 9. 2017 1. 2. 2018
pas 105 cm 88 cm
břicho 128 cm 107 cm
prsa 125 cm 108 cm
stehno 83 cm 68 cm
paže 48 cm 39 cm

5a9e61024285eobrazek.jpgCo vám v hubnutí pomohlo?
Moc mi pomohla podpora ze strany Martiny Dvořákové - výživové poradkyně KetoDiet, tak i kamarádek Květy a Radky. Je důležité vědět, že v tom nejste sama. A za to velké DÍKY všem třem.

Co byste chtěla vzkázat ženám, které se také chtějí pustit do hubnutí s ketodietou?
Jděte do toho a zbytečně neodsouvejte začátek „až od příštího týdne “ apod. Protože pak nezačnete hubnout nikdy a další nadbytečné kilogramy se budou jenom nabalovat. V životě jsem prošla mnoha neúspěšnými „dietami“. Jedině u KetoDiet mohu zaručeně říct, že při dodržování pravidel a zásad proteinové diety, se úspěch zaručeně dostaví!

Na co si dát pozor?
Jako při každém hubnutí bude zkoušena hlavně vaše pevná vůle. Můžete dostat milion rad, jak dělat to, či ono, ale NIKDO to za vás neudělá! Ve výsledku záleží, jak se vy sama se vším poperete a srovnáte si v hlavě priority.

A na co se při proteinové dietě připravit?
Hlavně se připravte na příval energie, pozitivní náladu a optimismus. A taky na velkou obměnu šatníku. To ocení snad každá žena.

Jak vypadaly vaše dny?
V celém projektu jsem prošla 3 fázemi KetoDiet. Nakonec jsem se dohodla s Martinou Dvořákovou na intervalu 6 týdnů každé fáze, jelikož jsem chtěla dosáhnout většího váhového úbytku.

1. fáze
spočívala v zařazování všech 5 jídel KetoDiet a zařazováním povolené zeleniny.
2. fáze pokračovala ve formě 4 jídel KetoDiet + 1 jídlo mnou připravované z běžných povolených surovin založených na bílkovinách.
3. fáze byla tvořena 2 jídly KetoDiet + 3 jídla běžné stravy (z povolených surovin).
Společně s dostatečným pitným režimem tak bylo nakročeno k úspěšnému spalování tuků.
5a9e60f16db7aketo2.jpg

Než jsem naskočila do ketózy, byly první 3 dny hodně náročné. Další týdny pro mě ale už byly brnkačkou. Netrpěla jsem hlady a jako mávnutím kouzelného proutku zmizela moje nezkrotná touha po sladkém. A kdyby náhodou, v KetoDiet nabídce je spousta sladkých variant na výběr.

Bohužel kvůli pracovní vytíženosti a náročnému rodinnému režimu jsem nezvládla zařadit pravidelné cvičení. Snažila jsem se všude chodit pěšky a dodat tak svému tělu pohyb alespoň v takové formě.
keke.jpg

Závěrem však mohu říci, viz můj příklad, že 80 % úspěchu v hubnutí vězí ve stravování.  Měla jsem svoje „slabé“ chvilky, na večírcích a oslavách, kdy člověk musí ovládnout pokušení. Ale když chcete, zvládnete to.

5a9e61325b346obrazek.jpgŠla byste do projektu znova?
Rozhodně ANO. Je to obrovská zkušenost a myslím, že naše výsledky mluví za vše.

Co vám projekt dal?
Nové kamarádky-hubnoucí parťačky a velkou podporu výživové poradkyně Martiny Dvořákové. Byl to pro mě nový start -  zdravý jídelníček, sebedůvěra, optimismus, odhodlání pokračovat a hlavně pocit, že se cítím opravdu dobře. Byla jsem nadšená, že drtivá většina jídel KetoDiet jsou bezlepkové. Pro mě bezlepkáře ideální.

Co vám udělalo radost? Koupila jste si nové oblečení? Co na vaši změnu říká vaše okolí?
 Hlavně, že se cítím po fyzické i psychické stránce výborně. Pozitivní reakce rodiny, přátel, kamarádů a okolí jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Všichni se mě snažili podporovat, za to jim moc děkuji. Moje sedmiletá dcera Elisabetha mě při každé příležitosti kontrolovala a ptala se mě: „Mami, co to máš v puse? “ Tak to mě hodně bavilo.
Pro mnohé přátelé jsem se stala inspirací a motivací pro hubnutí. Člověka to příjemně potěší. Doufám, že se jim bude dařit stejně jako mně.
Váhový úbytek si vyžaduje obměnit šatník, něco málo jsem si stihla nakoupit, ale už se těším, jak vyrazím na větší nákupy. Peněženku to asi zabolí, ale při hubnutí je to příjemná radost.

A co dál?
Nic pro mě nekončí. Chtěla bych si ráda udržet nový stravovací režim a postupně zhubnout dalších cca 10-15 kg. Uvidíme, jak rychle vše půjde dál. Doufám, že bude vše pokračovat dle mých představ. Jelikož jsem nestihla kromě denní rychlé chůze zařadit žádný jiný pravidelný sport, teď to hodlám napravit.

Gábině držíme palce! Máme velkou radost, jak to krásně zvládla!

Hlavním partnerem je výrobce proteinových jídel a nápojů určených k hubnutí. KetoDiet je ryze česká a velmi populární proteinová dieta, která vám umožní zcela přirozeně, rychle a bez chemie shodit nadbytečné tuky a cítit se opět dobře! Drtivá většina proteinových produktů KetoDiet je navíc bez lepku.

Uložit