Bílá je klasika, která se hodí do každé kuchyně. Ale co když vás už trochu nudí? Osvěžte bílý servis modrým dekorem. Modrá je dobrá nejen v písni, ale i na nádobí. Připomíná servis po babičce, působí romanticky a přitom nepřeslazeně.

Uznávám, že většina z nás dává přednost nádobí bez dekoru, nejraději bílému. Má spoustu předností. Dobře se kombinuje s barvou kuchyně, s ostatním nádobím, ale i s kuchyňským textilem jako jsou ubrusy a prostírání.

Ale ruku na srdce, není to trochu sterilní a nudné? Ne že bych vám chtěla nutit vzorečky, sama mám raději jednoduchost, ale tyhle vzorované misky mi padly do oka.

Nepřipomínají vám také babičkovské časy? Mně ano. A tak, kdybych se měla rozhodovat, čím osvěžit bílý porcelánový servis, zvolila bych něco podobného.

Modrá na porcelánu, nebo keramice působí  hezky staromilsky a přitom ne přeslazeně.

Vybrala byste si?

Foto: Bellarose

TÉMATA:
DŮM A BYT