Zabydlený stylový interiér jakékoli nemovitosti se pozná především podle nejrůznějších dekorací. Právě ony totiž dokážou dokonale vyjádřit vkus lidí, kteří v domě či bytě bydlí. Z drtivé většiny se setkáváme s nejrůznějšími samolepkami, designovými hodinami anebo klasickými tradičními, případně moderními obrazy. Když ale potřebujete okořenit atmosféru něčím opravdu hezkým a neotřelým, vsaďte na keramiku. Nejen my ženy ji totiž dokážeme ocenit…

mama

Stylové keramické dekorace na zeď

Velmi oblíbené jsou nejrůznější zajímavé motivy postaviček, které si své místo mohou najít kdekoli. Mezi jednoduché a designově opravdu povedené dekorace na zeď patří bezesporu andělé. Zejména v ložnici, tedy místnosti pro relaxování a spánek, si své místo na stěně jistě najdou. Hezké jsou i variace kombinující andílky a srdce. Jakousi klasiku představují keramické kasičky. Nejen nejmenší děti jistě dokážou ocenit prasátka, ryby anebo jiné drobné zvířectvo s tradiční mezerou pro vkládání drobných mincí. Výbornou volbou do každé místnosti jsou ovšem i tužkovníky či zvonečky. Právě ony mohou vytvořit tu správnou vánoční atmosféru, kdy jsou nejmenší v očekávání příchodu samotného Ježíška s kopou dárků.

andelsrdce

vnouc

Vtipné cedulky s nápisem

Chcete-li mít jasno v tom, která místnost k čemu slouží, pak se vyplatí keramické cedulky s nápisem. Už samotný styl písma se může do konkrétního pokoje skvěle hodit. Když se navíc cedulky spojí i s keramickými postavičkami, není co řešit. Typické jsou především cedulky se zobrazením zvířat symbolizujících rodinu, případně svazek dvou lidí. Takovéto cedulky s nápisy jsou výborné i jako dárek k výročí svatby nebo k jakékoli další příležitosti. Ať už potřebujete jakoukoli keramickou dekoraci, u společnosti Keramika Andreas® si určitě vyberete. Stačí se podívat na její webové stránky keramika-andreas.cz a najdete si to pravé, co bude vyhovovat vašemu stylu.

spolu