Dobrý den, jsem vdaná šťastně, nejsem škarohlíd a zastávám názor, že vše zlé je pro něco dobré a když jsou na trable dva, jde to v životě  trochu líp a také když jsou na radosti dva, je ta radost pak dvojnásobná)))

Jsem zastáncem toho, jak si to kdo udělá, takové to má a fajn je být s manželem nejlepší přátelé, mít k sobě důvěru, respektovat jeden druhého, ctít a užívat toleranci)))

 Nejsem zastáncem toho, že jsme si tak úplně rovni, co se týká společné domácnosti, protože jak mám měnit žárovku nebo si i jen doplnit vodu do ostřikovačů v mém autě...to tedy nejsem rovná, to jsem uplně na křivo )) odmítám si zlomit nehtíček, nemám tušení, jak se mění kolo na autě... Když chci doma něco opravit, přebudovat apod, nikdy nenutím manžela, aby to ihned udělal, vždy navedu řeč tak, aby to byl JAKO jeho nápad a on to rád a parádně udělá)))  Tím pádem jsme oba spokojení, manžel je neuvěřitelně manuálně zručný a šikovný chlap - to je na starém domečku zlatá výhra)) Umí také báječně vařit, ví, kde se zapíná myčka a pračka)

 Na druhou stranu, kdyby tady manžel utíral prach, žehlil prádlo nebo myl okna...( máme malá okna, je to raz dva vypucované, nepředřu se...) - to bych se styděla, že to dělá za mne, protože to nezmáknu. Práce máme prostě rozdělené na dámskou a pánskou činnost. Určitě si manželství chválím, máme s mužem podobný humor, stejné chutě k jídlu, u nás všecko projde přes prasátko...snad krom kachny, ale ta taky, tu pečeme na sádle :-)

Většinou je u nás veselo, dny, kdy chci manžela všeljak trestat, případně ho zahubit strašnou kletbou a nenávidím sem tam ponožky a drobky z nějakého jídla, když jsem to tam před tím utřela...nebo luxusní ťápotu na vytřené podlaze...a jeho počítač rozložený na mém hodobóžovém vyšívaném vyžehleném ubruse....takových dnů je málo....:-D  Nehubuji nahlas, hubuji dovnitř, nahlas pouze pronesu významnou větu...že tu pečenou kachnu budu muset hodit sousedovic psovi za plot...) To manžel hned zvedne hlavu a zlikviduje svoje nedostatečnosti))) jen abych mu nezabavila kachnu)

 Pro všechny manželky - nechci nikomu radit, jak si má zařídit manželství, každé jen ze srdce přeju, aby na vás byli manžílci hodní a kdyby nebyli, tak vyměnit za jiný model)

Pro pobavení :

Muž objevil ZBRANĚ a vynalezl LOV.
Žena objevila LOV a vynalezla KOŽICHY.
Muž objevil BARVY a vynalezl MALOVÁNÍ.
Žena objevila MALOVÁNÍ a vynalezla MAKE-UP.
Muž objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI.
Žena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY.
Muž objevil HRY a vynalezl KARTY.
Žena objevila KARTY a vynalezla ČARODĚJNICTVÍ.
Muž objevil POLNOHOSPODÁŘSTVÍ a vynalezl JÍDLO.
Žena objevila JÍDLO a vynalezla DIETU.
Muž objevil PŘÁTELSTVÍ a vynalezl LÁSKU.
Žena objevila LÁSKU a vynalezla MANŽELSTVÍ.
Muž objevil ŽENU a vynalezl SEX.
Žena objevila SEX a vynalezla MIGRÉNU.
Muž objevil OBCHODOVÁNÍ a vynalezl PENÍZE.
Žena objevila PENÍZE a tehdy se to všechno POSRALO !!!

Hezký víkend, Kentánová

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Můj názor na manželství

O manželství si dnes budeme povídat celý den. A nás zajímá váš názor.

  • Co si myslíte o manželství? Myslíte, že je nutné mít oficiálně potvrzený svazek, či je lepší žít tzv. na hromádce? Jaký význam má manžeství pro vás osobně?
  • Jste vdaná?
  • Jaké jsou s manželstvím vaše zkušenosti?

Své příspěvky můžete posílat na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaní budeme v průběhu dneška zveřejňovat a autorku jednoho z nich na konci dne odměníme. Tentokrát se můžete těšit na knihu Tajemství análního sexu.

Reklama