kelly.jpgFoto: Profimedia

Zpěvačka a dcera slavného zpěváka Ozzyho Osbourna Kelly Osbourne oznámila, že čeká první dítě. Sedmatřicetiletá hvězda na svém Instagramu zveřejnila selfie s fotkou ultrazvuku a popiskem: „Vím, že jsem posledních několik měsíců byla velmi potichu, takže jsem si říkala, že bych se s vámi všemi mohla podělit o to, proč… Jsem nadšená, že vám mohu oznámit, že se stanu maminkou. Že vám mohu říct, jak jsem šťastná. Jsem z toho u vytržení!“

Pod příspěvkem jí okamžitě k této krásné zprávě gratulovali lidé jako Jessie J, Stacey Solomon a Ross Matthews. Osbourne dítě čeká se Dj Starscream (45), se kterým vztah potvrdila v lednu, a označila ho na fotce na Instagramu. Společně se přátelili 23 let, než měli vztah. Nyní míří společně do rodinného života.

Pokud patříte k těm, kteří Kelly Osbourne dlouho nikde neviděli, možná vás překvapí její aktuální vzhled a jen těžko ji poznáváte. Dříve poměrně baculatá zpěvačka před časem držela přerušovaný půst a našla se v rostlinné stravě, díky čemuž zhubla 38 kilo.

Zdroje: Instagram Kelly Osbourne, The Beet