Tuto velmi početnou hudební skupinu zná asi každý. Už je to ale snad 10 let, co u nás v Čechách propukla jejich mánie. Tou dobou jsem byla na základní škole a samozřejmě jsem se musela zbláznit taky. Bylo to šílené, každé vydání Brava, Popcornu, Dívky a já nevím jakého ještě časopisu jsem musela mít, do krabice jsem si pečlivě ukládala všechny plakáty a články, které o této skupině vyšly.

Každý večer jsem skoro nábožně poslouchala ve walkmanu jejich písně a neumíte si představit to rozhořčení, když se mi vybily baterky :-)
Svoji vášeň jsme s holkama přenesly i do školy - přemluvily jsme učitelku na angličtinu, abychom v hodinách překládali texty jejich písní. Vše ale vyvrcholilo na závěrečné školní akademii.

S partou dívek jsme se domluvily a nacvičily klip k písni First time. Já hrála hlavní roli a nesmírně si toho cenila. Nejlepší scéna byla, když jsem za řevu padala z lavice (v klipu scéna, jak Patricie umírá pádem z okna) a pak dělala mrtvou :-)


Další dvě spolužačky si nacvičily písničku An angel, přinesly si kytary a na playback předváděly duo Angelo-Paddy :-)
Samozřejmě jsme svým miláčkům nezapomněly napsat milostný dopis (v češtině, přeci tam mají své lidi, kteří jim to přeloží :-) ), ve kterém jsme se jim zpovídaly ze své horoucí lásky!

Pak nastalo období, kdy jsem tuto hudební skupinu začala k smrti nesnášet, nevím proč, asi vliv puberty a častá změna názorů :-)
A v dnešní době už o KF nic nevím, možná, že se i rozpadla, Vždy se mi ale líbilo, jaké mají dlouhé vlasy a takové to irské oblečení, protože Irsko miluju.

Reklama