Vezměte rajčata vlastnoručně vypěstovaná na vaší zahrádce. Krátce je povařte, rozmixujte a vmíchejte ocet, cukr, sůl a bylinky. Tak dostanete kvalitní domácí kečup. Pokud vám to přijde moc pracné, kupte si kečup Heinz, který se přesně takto vyrábí už 132 let.

 

V kečupech Heinz nenajdete nic umělého. Žádná zahušťovadla, konzervanty, barviva ani aromata, jen kvalitní portugalská rajčata dozrávající na slunci a běžné kuchyňské přísady, jako jsou kvasný ocet, cukr, sůl, bylinky a koření. Vysoká kvalita kečupů Heinz je dána právě kvalitním rajčatovým základem. Na přípravu půl kila hustého kečupu se spotřebuje celé kilo rajčat s vysokým obsahem dužiny. Díky tomu je kečup Heinz tak hustý.

 

Společnost Heinz je jediným výrobcem kečupu, který má dohled i nad procesem samotného pěstování rajčat. Rajčata se pěstují ze speciálně vyšlechtěné odrůdy Heinz. Firma si pečlivě vybrala farmáře, se kterými úzce spolupracuje a dohlíží na to, aby rajčata byla pěstována v těch nejlepších podmínkách. Při pěstování rajčat Heinz se využívá pouze tradičních zemědělských postupů. Každé rajče zpracované do kečupu Heinz nejprve projde 75 kontrolami. Heinz tedy může za složení svých kečupů plně ručit!

 

A bylo tomu tak vždy. Už zakladatel firmy Henry John Heinz miloval své produkty a dbal ze všeho nejvíc na kvalitu ingrediencí a dobrou pověst firmy. Pan H.J.Heinz o ingrediencích svých produktů říkal: „Abyste vylepšili produkt  v lahvi, musíte ho vylepšit, dokud je ještě v zemi!”

 

Na rozdíl od konkurence mu nedělalo problém plnit své výrobky do průhledných lahví, aby si spotřebitel snadno zkontroloval jejich kvalitu. Jeho prvními produkty ale paradoxně nebyly kečupy – H. J. Heinz začal v roce 1869 prodejem křenu a zavařované zeleniny. První kečupy uvedl na trh o 7 let později.

 

Kečupy Heinz jsou dodnes synonymem vysoké kvality. Díky použití kvalitních rajčat obsahují vysoké množství vitamínů A, C a E, draslíku, vlákniny a také přírodní antioxidant lykopén, který je pro naše tělo velmi prospěšný.

 

Právě teď se můžete zapojit do krásné soutěže! Soutěž probíhá ZDE:

Reklama