Práskačka kebulkaevulka píše: :-) Většina z nás má sourozence,tak i já mám sestru a bratra.Jako malá jsem si představovala,jak strašnou smrtí zhyne moje sestra.

Věci které mi prováděla byly v mých očích strašné,pár příkladů,jako 3letou mě zapomněla na sídlišti a zdrhla se svojí partou,vyklopila mě i s fusakem do kádě mezi kapry,posadila mě do mraveniště,tak bych mohla pokračovat do aleluja.

Je jedna věc, na kterou si vždycky vzpomenu po příjezdu na naší chalupu.

Na zahradě roste keř,nevím jak se jmenuje,ale má asi tak 1cm dlouhé trny a je fialový.

Se sestrou jsme se kolem toho keře honily a tu potvoru nenapadlo nic chytřejšího, než že mě do toho keře hodila,ještě ted si pamatuji jak mě moje maminka 14 dní po této události vytahovala z různých částí těla ty hnusné trny,ano dámy to je ta kytka-keř,která je mi nesympatická.

Každý rok nastartuji motorovku a ztrestám tu drzou květenu.
Přeji krásný den a Míše obzvlášt
kebulkaevulka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


…Kecáš! Mezi kapry jsi se se sebevražedným výkřikem vrhla sama. Kdo měl tušit, že budeš mít takové sklony už ve fusaku. Na sídlišti jsi odpochodovala i s foťákem během pár pikosekund, což jsi si patrně pamatovala z minulého života, když jsi byla svištěm. A u toho keře jsi svýma šmatlavýma nožičkama nevybrala zatáčku. :) Jsem čistá jako slovo Boží! (víš prd, jak skutečně mluví Bůh) Míša
P.S.: A kdo sežral difenbachii jenom proto, že se domníval, že se kolem něho právě nic zajímavýho neděje? Haha?!

Napište mi i vy jaké květiny jsou vám nesympatické a jaké naopak a proč, na redakce@zena-in.cz

 

Reklama