Léto nás zradilo. Sluneční dny jsou ty tam a zatím to nevypadá, že by v našich krajích zářil teplý sluneční svit a my se mohly lenošivě opalovat.
Takže pokud zrovna nejedete někam do tropů na dovolenou, kde bojují s šíleným vedrem, zakupte saoopalovací krém.
Už skutečnost, že je ve vaší kabelce vám navodí náladu dočokoládova opálené skoročernošky. Vždyť bronz, který jsme nachytaly v červnu, rychle mizí a zase se hlásí barva kůže podobná sýru. Nezapomeňte, že se prodává krém zvlášť na obličej a na tělo.
Očištěte tělo a plánovitě naneste saoopalovací krém. Pozor na správné rozetření! Při špatném rozetření nestejnoměrných vrstev by kůže nemusela vypadat jako krásně opálená, ale jako skvrnitá hyena nebo špatně umytá nečistota podobná té, kterou nachytáte při práci na zahradě. Raději vyzkoušejte na skrytém místě svého těla a na malé ploše, jak reaguje pigmentace vaší kůže. Jakmile se objeví nevkusné skvrny, raději se rozlučte s opalováním podomácku.
Pokud jste spokojeny, začněte se samoopalováním. Legrační změna z bledule, která na vás pokukovala v zrcadle před aplikací, vás pobaví, a to i v případě, že se akce nezdaří a budete roztomile puntíkovaná. Tak vyzrajte na potvoru slunce a ukažte mu, že můžete nachytat bronz i v koupelně!
.