Čtenářka julinkapul jako dítě dostávala od spolužáků, kvůli svému vzhledu zabrat. Na sraz sice šla, ale odpustit jim nedokázala. Děkuji Vám julinkapul za příspěvek. A přimlouvám se vlastně spíše za vás, než za ně. Odpusťte jim…

Dobrý den já a třídní srazy?   Jako dítěti mi pán bůh moc krásy nenadělil, klasika nosila jsem rovnátka, brýle byla jsem baculatější.

Kamarády jsem ve škole neměla ba naopak, všichni se mi posmívali a dělali si ze mě legraci, byla jsem terčem jejich útoku. Veškeré školní výlety a různé aktivity jsem kvůli nim vynechávala. Pro mě to byly s prominutím blbečci.

Ale roky šly nahoru, já kvetla do krásy. Vyklubala se ze mě oproti tomu jak jsem vypadala kočka. Jak mi přišla virtuální pozvánka po 20ti letech na třídní sraz, mávla jsem nad tím rukou, proč bych tam vlastně měla chodit?

Ale já se rozhodla jinak, půjdu a vytřu jim zrak, říkala jsem si. A taky že ano. Všichni na mě při mém příchodu do jedné restaurace, kde se to konalo zírali, nevěřili vlastním očím a ani uším, když jsem se jim představila. Ten den jsem byla velká pozornost.

V duchu jsem si říkala na jednu bývalou spolužačku, jako školačka byla velice hezká, a teď? Hrůza a děs!  Chtěla jsem jí to slovně vrátit, aby věděla jak jsem se cítila ,když mi říkala hnusačko atd.... 

Ale mé já mi to nedovolilo. Sraz jsem si užila, všichni mě obdivovali ale to bylo mé poslední posezení s nimi. ke všem i po tolika letech cítím nenávist.

Hezký zbytek dne

julinkapul
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:  TŘÍDNÍ SRAZY

  • Chodíte na třídní srazy?
  • Jak se na nich cítíte?
  • Poznáváte své spolužáky?
  • Co říkáte svým školním láskám, když „zestárly“…
  • Neříkejte, že jste na nich nikdy nezažila nic vtipného
  • Nebo smutného?

Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu

redakce@zena-in.cz

A kolem 16. hodiny jednu z vás za příspěvek odměním. Nejspíše krásnou květinou.

Hezký den…

Reklama